امروز  یکشنبه ۲۶/۰۳/۹۸  

 بازار بانهكنترل پنلراهنماعضویتتماس باماراهنما بانهصفحه اصلی |

كامپيوتر آموزش املاك اتومبيل لوازم خدمات كار صنعت موبایل شخصي بانه


جستجو:

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
كار
صنعت
موبایل
شخصي
بانه

شارژ آنلاین اگهی ها

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

تعرفه آگهی ماهیانه

راهنما بانه

موسسه خیریه آسمان 


درج آگهی رایگان

همین الان میتوانید آگهی خود را بصورت رایگان ثبت کنید برای این کار لازم است
 ثبت نامنمایید

کلمات کلیدی

facebook 

کلمات کلیدی 2

تلگرام بازار بانه

  تبلیغات بنری
کولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی فروشگاهکولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی
 از سراسر وب
لوازم - تجهيزات پزشكي

همه چیز درباره توالت فرنگی و شرقی

• چکیده :
در این مقاله به بررسی جامع و کامل،از هر حیث درباره استفاده توالت فرنگی و شرقی و قیاس این دو میپردازیم و در انتها یک جمع بندی و نتیجه گیری در مورد ارجعیت این دو بر هم گرفته میشود.
مطالب عنوان شده با منابع از سوی متخصصین صاحب نظر و به نام کشور میباشد و از هر جهت قابل اطمینان میباشد.
فهرست مطالب :
1) تاریخچه ما
2) فیزیولوژیک بدن ما
3) فیزیولوژیک قرارگیری بدن در دو توالت
4) مضرات این دو توالت
5) گزیده ای از سخنان پزشکان غربی و شرقی
6) پیشنهادات محققین و پزشکان
7) نتیجه گیری و جمع بندی

• تاریخچه ما :
چنانکه از نقاشی های به جامانده از ایران باستان مشخص است؛ هر نوع فرهنگ نشستن بر روی زمین به جای نشستن بر سکوها و تختهای خانگی؛ بعد از ظهور اسلام شکل پیدا کرد و با هجوم مغول به ایران متداول تر شد: در هیچ یک از نقاشیهای ایران باستان؛ بر خلاف نقاشیهای باستانی کشورهای هند و چین، افراد به صورت نشسته بر روی زمین در حالتهای دوزانو و یا چهار زانو، مشاهده نمی شود.

• فیزیولوژیک بدن ما :
روده ی بزرگ انسان یا کولون از سمت راست و پایین بدن شروع می شود و یک سیر صعودی را طی می کند، پس از آن به حالت افقی ادامه ی مسیر می دهد و نهایتا سیر نزولی پیدا می کند و در سمت چپ به سیگموئید یا قسمت فراخ منتهی، و در پایان به رکتوم و مخرج ختم می شود. بیشترین تفاله ی مواد غذایی به علت فراخی سیگموئید در آن جا انباشته می شود و اگر این قسمت از روده در زاویه مناسب (55درجه) قرار نگیرد، به راحتی دفع صورت نمی گیرد. استفاده از توالت فرنگی باعث می شود زاویه مناسب برای روده فراهم نشود و همین امر در درازمدت موجب بروز بیماری های روده ی بزرگ می شود. هم چنین در حالت ایستاده ادرار کردن توسط آقایان. این عمل نیز باعث می شود مثانه دچار بیماری گردد؛ زیرا در این حالت، ‌ادرار به راحتی و به طور کامل دفع نمی شود.

• فیزیولوژیک قرار گیری بدن در دو توالت :

شرقی :
در هنگام استفاده از توالت ايراني يا توالت شرقي يا توالت آسيايي ، ماهيچه هاي ران و عضله شکن به قسمت فراخ روده بزرگ (سيگموئيد) فشار مي آورد و اگر وزن بر روي پاي چپ باشد در حداقل زمان فضولات دفعي خارج ميگردد.
فقط با این زاویه،حالتی که برای سيگموئيد به وجود آمده است روده به طور کامل تخليه مي شود و حتي از انتهاي طحال تا انتهاي مخرج به يکباره دفع صورت ميگيرد و فرد احساس سبکي و راحتي مي کند و اين نحوه نشستن و زاویه قرار گیری روي مثانه هم فشار آورده و آن را هم تخليه مي کند.

فرنگی :

در هنگام استفاده از توالت فرنگي ، وقتي فرد روي توالت مي نشيند ، " ايليو سکال " ( دريچه بين روده کوچک و بزرگ در سمت راست بدن ) در حالتي قرار ميگيرد که به آن فشار مي آيد و دفع به راحتي صورت نمي گيرد و در عين حال قسمت بالاي ران کاملا به شکم فشار نمي آورد و باعث تخليه کامل و راحت نمي شود و در نتيجه اين امر در دراز مدت موجب بيماري هاي روده بزرگ و کلون مي شود .


• مضررات این دو سرویس :

شرقی :
1) فشار بالا به زانو، ران و مچ پا و تمام مفاصل اندام تحتانی و حتی ستون فقرات و کمر
2) کم خونی یا ایسکمی در ناحیه مفاصل مورد فشار
3) جلوگیری از چرخش مایع مفصلی در ناحیه مفصل مورد فشار
4) فشار وارد بر رگ ها و مویرگهای بدن
 دکتر فرزاد کارگرزاده، جراح ارتوپد و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می گوید:
وقتی که شما روی توالت معمولی می‌نشینید و حدود پنج دقیقه در این وضعیت قرار می‌گیرید، در واقع مقدار زیادی از وزنتان را روی سطح کوچکی از مفصل زانو قرار می‌دهید و تکیه‌گاه و نقطه فشار شما باعث بروز مشکلاتی جدی و مفصل تخریب می‌شود.
در نظر بگیرید شما قسمتی از پوست یا ناخن را تحت فشار قرار دهید و مانع رسیدن خون به آنجا شوید، چه اتفاقی می‌افتد؟ کم‌خونی یا ایسکمی باعث می‌شود آن بافت نابود شود.

شما در واقع به مفصل خود همین فشار را ایجاد می‌کنید و باعث ایسکمی آن می‌شوید.
علاوه بر آن، جلوی چرخش مایع مفصلی را هم می‌گیرید و به آن صدمه می‌زنید.
متاسفانه به همین علت و ورزش نکردن و بد نشستن، سن تعویض مفصل و جراحی آن در کشور ما به حدود 40 تا 50 سالگی رسیده است، در حالی که در دنیا 80 سالگی است.

 دکتر غلامحسین غفارپور، متخصص پوست، عضو هیات علمی دانشگاه علوم‌پزشکی ایران معتقد است:

تمام کسانی که درد مفاصل درد دارند و فشار، دردشان را تشدید می‎کند، یا مبتلا به آرتروز و ساییدگی زانو هستند، استفاده از توالت ایرانی ممنوع است.
 دکتر علی ترکمان ، فوق‌تخصص زانو، عضو هیات‌علمی دانشگاه علوم‌ پزشکی تهران می گوید:

موقع استفاده از توالت ایرانی مفصل زانو، ران و مچ پا خم می‎شود و فشار قابل‌توجهی به تمام مفاصل اندام تحتانی و حتی ستون فقرات و کمر می‌آید.
کلا بهتر است همه گروه‌های سنی برای حفظ سلامت مفاصلشان، از نشستن روی توالت معمولی بپرهیزند و از صندلی مخصوص توالت یا توالت فرنگی استفاده کنند.
اما باید گفت تمام کسانی که درد مفاصل درد دارند و فشار، دردشان را تشدید می‎کند، یا مبتلا به آرتروز و ساییدگی زانو هستند، استفاده از توالت ایرانی ممنوع است.
این ممنوعیت در کسانی که عمل جراحی تعویض مفصل زانو را انجام داده‌اند، سالمند هستند یا باردارند هم باید مدنظر باشد.
فرنگی :
1) کولیت یا قولنج روده
2) احتمال انتقال ویروس عامل تب‌خال تناسلی
3) احتمال انتقال ویروس هپاتیت
4) احتمال انتقال بیماری‌های میکروبی مثل کورک و جوش چرکی
5) تشدید ابطلا به یبوست
6) تشدید چاقی مفرط در ناحیه ی شکمی

 به نقل از دکتر روازاده :

استفاده زیاد از توالت فرنگی از نظر گوارشی و بهداشت پوست بسیار مضر است و انسان را دچار بیماری‌های دردناکی مانند کولیت یا قولنج روده و همچنین در صورت عدم رعایت بهداشت توسط افراد قبلی استفاده کننده از توالت؛ ایجاد انواع حساسیتها و بیماریهای پوستی می کند. . اگر فیزیولوژی گوارش را مدنظر قرار دهیم، به مضرات توالت صندلی یا فرنگی پی خواهیم برد .

• گزیده ای از سخنان پزشکان غربی و شرقی :
1) توالت فرنگي و يبوست :

مي توان گفت يکي از شايع ترين بيماري هاي دستگاه گوارش ، بيماري يبوست يا خشکي مزاج است که باعث مي شود توده دفعي در روده بزرگ سفت شده و به راحتي دفع نشود. علت اصلي يبوست سرعت کم عبور مواد از روده و يا اختلالات دفع مي باشد.البته برخي از بيماري ها هم نظير بيماري ديابت و کم کاري تيروئيد و ... ، البته هضم نامناسب مواد غذایی و مصرف برخي داروهاي ضد فشار خون و يا کاهنده ي چربي خون هم در ايجاد يبوست نقش دارند.
2) نشستن در وضعیت «چمباتمه» امکان تخلیه راحت و کامل روده را فراهم کرده و در این شرایط خطر باقی ماندن مدفوع در روده که از عوامل کلیدی ابتلا به سرطان روده و آپاندیسیت محسوب می‌شود، کاهش می‌یابد.

3) یکی از دلایلی که در بیشتر کشورهای غربی، اکثر مردم از مشکل جسمی یبوست مزمن و علی رغم مصرف نسبتا اندک مواد هیدروکربوری نسبت به شرقیها؛ از چاقی مفرط در ناحیه ی شکمی رنج می برند؛ عدم استفاده از توالتهای زمینیست.


4) ویروس هپاتیت در مدفوع هم وجود دارد؛ و نوعی از آن به راحتی با برخورد های رطوبت دار انتقال میباید لذا امکان باقی ماندن این رطوبت در فضای بسته توالت فرنگی و انتقال آن وجود دارد.

5) بیماری‌ها و عفونت‌های منتقله از راه تماس جنسی هنگام مقاربت‌های جنسی منتقل می‌شوند، اما برخی از این بیماری‌ها روش‌های انتقال دیگری هم دارند، مثلا از طریق تماس پوستی لذا احتمال انتقال با استفاده نامناسب از توالت فرنگی در آن میتواند وجود داشته باشد.

• پیشنهادات محققین و پزشکان :

حال با توضیحات و دیدن نظرات مختلف پزشکان و محققین این علم همگی بر این توصیه بودند که وجود هر دو سرویس به طور همزمان در منزل ضروری بوده و در مواقعی که بیان شد مانند کهولت سن ، ناتوانی جسمی ، آسیب دیدگی مفاصل تکرر ادرار و ... استفاده از توالت شرقی مضرر بوده و بایستی از توالت فرنگی بهره گرفت.

• نتیجه گیری و جمع بندی :

این مطلب که هیچ کدام ازین توالتها بر یکدیگر ارجعیت نداشته و فاقد ضرر میباشند به راحتی از مطالب تحقیق مشخص و از زبان پزشکان بیان شده. حال نتیجه گیری که میتوان انجام داد ، ابداع روش و محصولی که بتواند این دو توالت را با هم ادغام کرده و مضررات آن دو را از میان بر دارد به شکلی که فواید مورد نیاز باقی بماند.ارسال آگهي : 1394/11/16

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بازار بانه - سونی- بانه

تازه‌هاي لوازم - تجهيزات پزشكي (صفحه 1 از 1)
‪۹۸/۰۴/۲۴ فروش تجهیزات آزمایشگاهی و ایمنی
فروش تجهیزات آزمایشگاهی و ایمنی در زمینه صنعت آب و فاظلاب محیط زیست شیمی و مواد غذایی ارائه کلیه دستگاهها و تجهیزات آزمایشگاهی ...
تجاری
پیمان سرابی ، تلفن : 021-77460386

‪۹۸/۰۴/۰۱ عینک سربی بغل دار با معادل سرب 0/5میلیمت
عینک سربی بغل دار با معادل سرب 0/5میلیمتر استاندارد عینک سربی بغل دار با معادل سرب 0/5میلیمتر استاندارد عینک سربی بغل دار ...
لطفا تماس بگیرید
دکتر غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188931255

‪۹۸/۰۴/۰۱ نماينده فروش فيلم هاي راديولوژي و ديجيتا
نماينده فروش فيلم هاي راديولوژي و ديجيتال نماينده فروش فيلم هاي راديولوژي و ديجيتال نماينده فروش فيلم هاي راديولوژي و ديجيتال نماينده فروش ...
لطفا تماس بگیرید
دکتر غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188931255

‪۹۸/۰۴/۰۱ روپوش سربی دوطرفه ایرانی
روپوش سربی دوطرفه ایرانی روپوش سربی دوطرفه ایرانی روپوش سربی دوطرفه ایرانی 09121030934 02188931255 ست سرم/ست هیسترو سالیپنوگرافی روپوش سربی ایرانی روپوش سربی دوطرفه ایرانی جلیقه دامن ...
لطفا تماس بگیرید
دکتر غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188931255

‪۹۸/۰۴/۰۱ فروش ژل و کاغذ سونوگرافی
فروش ژل و کاغذ سونوگرافی فروش ژل و کاغذ سونوگرافی فروش ژل و کاغذ سونوگرافی فروش ژل و کاغذ سونوگرافی 09121030934 فروش تجهیزات حفاظت در ...
لطفا تماس بگیرید
دکتر غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188931255

‪۹۸/۰۴/۰۱ جلیقه و دامن سربی آنژیوگرافی 09121030934
جلیقه و دامن سربی آنژیوگرافی 09121030934 جلیقه و دامن سربی آنژیوگرافی 09121030934 پخش لوازم مصرفی رادیولوژی و تجهیزات پزشکی شرکت طب و تصویر ...
صدور پیش فاکتور
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۴/۰۱ ست هیسترو 09121030934سالیپنوگرافی
ست هیسترو 09121030934سالیپنوگرافی ست هیسترو 09121030934سالیپنوگرافی www.tebtasvirpishro.com غلامحسین فلاح نیا شرکت طب و تصویرپیشرو در سال 1383 در زمینه تهیه و توزیع و فروش ...
تماس با شرکت
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۴/۰۱ مزایای سیستم های رادیولوژی دیجیتال CR
مزایای سیستم های رادیولوژی دیجیتال CR مزایای سیستم های رادیولوژی دیجیتال CR مزایای سیستم های رادیولوژی دیجیتال CR 09121030934 غلامحسین فلاح نیا شرکت طب و ...
تماس با شرکت
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۴/۰۱ کاغذ و ژل سونوگرافی /غلامحسین فلاح نیا
کاغذ سونوگرافی /غلامحسین فلاح نیا کاغذ سونوگرافی /غلامحسین فلاح نیا کاغذ سونوگرافی /غلامحسین فلاح نیا شرکت طب و تصویرپیشرو با مدیریت غلامحسین فلاح نیا www.tebtasvirpishro.com کاغذ ...
تماس با شرکت
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۴/۰۱ عینک سربی بغل دار آنژیوگرافی 09121030934
عینک سربی بغل دار عینک سربی بغل دار عینک سربی بغل دار عینک سربی بغل دار 09121030934 غلامحسین فلاح نیا شرکت طب و تصویر پیشرو www.tebtasvirpishro.com شرکت طب ...
صدور پیش فاکتور
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۴/۰۱ فروش پاراوان سربی /09121030934
فروش پاراوان سربی /09121030934 فروش پاراوان سربی /09121030934 فروش پاراوان سربی /09121030934 فروش پاراوان سربی /09121030934 پاراوان آنژوکت ست سرم گناد بند صفحه ...
صدور پیش فاکتور
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۴/۰۱ میز مخصوص تاریخانه
میز مخصوص تاریخانه میز مخصوص تاریخانه میز مخصوص تاریخانه میز مخصوص تاریخانه 09121030934 غلامحسین فلاح نیا شرکت طب و تصویر پیشرو www.tebtasvirpishro.com فروش تجهیزات ...
صدور پیش فاکتور
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۴/۰۱ دستکش یکبار مصرف -لاتکس – جراحی
دستکش یکبار مصرف -لاتکس – جراحی دستکش یکبار مصرف -لاتکس – جراحی دستکش یکبار مصرف -لاتکس – جراحی 09121030934 غلامحسین فلاح نیا شرکت طب و ...
صدور پیش فاکتور
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۳/۲۳ فروش دستبند بيمارستاني
فروش انواع دستبندهاي بيمارستاني به منظور ثبت اطلاعات بيماران با قيمت مناسب شرکت ايده برتر پارسيان انواع دستبندهاي بيمارستاني را با ...
ایده برتر پارسیان ، تلفن : 02173027

‪۹۸/۰۳/۰۲ گناد سربی و تجهیزات حفاظتی رادیولوژی
گناد سربی و تجهیزات حفاظتی رادیولوژی گناد سربی و تجهیزات حفاظتی رادیولوژی گناد سربی و تجهیزات حفاظتی رادیولوژی گناد سربی سه تیکه 09121030934 غلامحسین ...
لطفا تماس بگیرید
دکتر غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188931255

‪۹۸/۰۳/۰۲ میز مخصوص تاریکخانه 50 * 110
میز مخصوص تاریکخانه 50 * 110 با 2 فایل با آهن یک میلی میز مخصوص تاریکخانه 50 * 110 با ...
لطفا تماس بگیرید
دکتر غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188931255

‪۹۸/۰۳/۰۲ البسه یکبار مصرف سربی و پزشکی
البسه یکبار مصرف سربی و پزشکی البسه یکبار مصرف سربی و پزشکی البسه یکبار مصرف سربی و پزشکی البسه یکبار مصرف سربی و ...
لطفا تماس بگیرید
دکتر غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188931255

‪۹۸/۰۳/۰۲ نگاتسکوپ ال ای دی
نگاتسکوپ ال ای دی نگاتسکوپ ال ای دی نگاتسکوپ ال ای دی نگاتسکوپ ال ای دی شرکت طب و تصویرپیشرو با مدیریت غلامحسین فلاح نیا www.tebtasvirpishro.com فروش ...
لطفا تماس بگیرید
دکتر غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188931255

‪۹۸/۰۳/۰۲ کاغذ و ژل سونوگرافی
کاغذ و ژل سونوگرافی کاغذ و ژل سونوگرافی کاغذ و ژل سونوگرافی کاغذ و ژل سونوگرافی 09121030934 02188931255 فروش تجهیزات حفاظت در برابر اشعه پخش عمده ...
لطفا تماس بگیرید
دکتر غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188931255

‪۹۸/۰۳/۰۲ کاست رادیولوژی در سایز های مختلف
کاست رادیولوژی در سایز های مختلف کاست رادیولوژی در سایز های مختلف کاست رادیولوژی در سایز های مختلف 09121030934 غلامحسین فلاح نیا شرکت طب و ...
تماس با شرکت
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۳/۰۲ نگاتسکوپ ال ای دی
نگاتسکوپ ال ای دی نگاتسکوپ ال ای دی نگاتسکوپ ال ای دی 09121030934 غلامحسین فلاح نیا شرکت طب و تصویر پیشرو www.tebtasvirpishro.com شرکت طب و تصویرپیشرو با مدیریت ...
تماس با شرکت
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۳/۰۲ پاراوان سربی/09121030934
پاراوان سربی/09121030934 پاراوان سربی/09121030934 پاراوان سربی/09121030934 پاراوان سربی مخصوص رادیولوژی پاراوان سربی مخصوص دندانپزشکی پاروان سربی مخصوص رادیولوژی دارای میزان سرب 2 ...
تماس با شرکت
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۳/۰۲ محافظ تیروئید سربی ایرانی
پوشش های سربی محافظ روپوش سربی یک و دو طرفه با معادل سرب 0/5میلیمتر استاندارد ، بسیار سبک با کارایی بالا، با رویه ...
صدور پیش فاکتور
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۳/۰۲ عینک سربی بغل دار آنژیوگرافی 09121030934
عینک سربی عینک سربی بغل دار با معادل سرب 0/5میلیمتر استاندارد قابل استفاده در تمام بخش های آنژیوگرافی و اتاق عمل ارتوپدی ...
تماس با شرکت
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۳/۰۲ نگاتوسکوپ ال ای دی 09121030934
نگاتوسکوپ ال ای دی نگاتوسکوپ ال ای دی نگاتوسکوپ ال ای دی نگاتوسکوپ ال ای دی 09121030934 غلامحسین فلاح نیا شرکت طب ...
صدور پیش فاکتور
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۳/۰۲ محافظ تیروئید سربی ایرانی
محافظ تیروئید سربی ایرانی محافظ تیروئید سربی ایرانی محافظ تیروئید سربی ایرانی 09121030934 غلامحسین فلاح نیا شرکت طب و تصویر پیشرو www.tebtasvirpishro.com روپوش سربی ایرانی روپوش سربی دوطرفه ...
صدور پیش فاکتور
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۳/۰۲ جلیقه و دامن سربی آنژیوگرافی 09121030934
جلیقه و دامن سربی آنژیوگرافی جلیقه و دامن سربی آنژیوگرافی جلیقه و دامن سربی آنژیوگرافی جلیقه و دامن سربی آنژیوگرافی 09121030934 غلامحسین فلاح نیا شرکت طب ...
صدور پیش فاکتور
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۳/۰۲ www.tebtasvirpishro.com
www.tebtasvirpishro.com www.tebtasvirpishro.com www.tebtasvirpishro.com 09121030934 غلامحسین فلاح نیا شرکت طب و تصویر پیشرو www.tebtasvirpishro.com تهران خيابان کريم خان خيابان آبان جنوبي کوي اردشير ارشد بن بست شادي پلاک ...
صدور پیش فاکتور
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۸/۰۳/۰۲ فیلم رادیولوژی آگفا
فیلم رادیولوژی آگفا فیلم رادیولوژی آگفا فیلم رادیولوژی آگفا 09121030934 غلامحسین فلاح نیا شرکت طب و تصویر پیشرو www.tebtasvirpishro.com پاراوان,روپوش پرستاری,دستکش لاتکس,فیلم رادیولوژی آگفا,گارد ...
صدور پیش فاکتور
غلامحسین فلاح نیا ، تلفن : 02188800488

‪۹۷/۰۹/۰۵ دماسنج اتاق سرور دماسنج اتاق کودک دماسنج
دماسنج اتاق سرور دماسنج اتاق کودک دماسنج بیمارستانی دماسنج اتاق سرور دیجیتال رطوبت سنج اتاق سرور دیجیتال دماسنج و رطوبت سنج اتاق سرور ...
call me
شرکت زمردآزما ، تلفن : 66428740

‪۹۷/۰۹/۰۵ پی اچ متر قلمی پی اچ متر دیجیتال رفراکتو
پی اچ متر قلمی پی اچ متر دیجیتال رفراکتومتر دیجیتال پی اچ متر قلمی پی اچ متر دیجیتال رفراکتومتر دیجیتال پی اچ ...
call me
شرکت زمردآزما ، تلفن : 66428740

‪۹۷/۰۹/۰۵ دماسنج لیزری دماسنج لیزری ترمومتر لیزری
دماسنج لیزری دماسنج لیزری ترمومتر لیزری دماسنج لیزری دماسنج لیزری پوست بیمار دماسنج لیزری طب سنج بیمار دماسنج لیزری دماسنج لیزری دماسنج ...
call me
شرکت زمردآزما ، تلفن : 66428740

‪۹۷/۰۹/۰۵ دماسنج دیجیتال رطوبت سنج دیجیتال دماسنج
دماسنج دیجیتال رطوبت سنج دیجیتال دماسنج لیزری دماسنج بتن دماسنج آسفالت دماسنج دیجیتال رطوبت سنج دیجیتال دماسنج لیزری دماسنج (آنالوگ) رطوبت سنج (آنالوگ) دماسنج آسفالت ...
call me
شرکت زمردآزما ، تلفن : 66428740

‪۹۷/۰۹/۰۵ دماسنج ماکزیمم مینیمم دماسنج دیجیتال ماک
دماسنج ماکزیمم مینیمم دماسنج دیجیتال ماکزیمم مینیمم دماسنج ماکزیمم مینیمم دماسنج مینیمم ماکزیموم دماسنج دیجیتال مینیمم ماکزیمم دماسنج دیجیتال ماکزیمم مینیموم دماسنج و رطوبت سنج ...
call me
شرکت زمردآزما ، تلفن : 66428740

‪۹۷/۰۹/۰۵ لوپ دستی لوپ دستی پزشگی لوپ گیاه پزشگی
لوپ دستی لوپ دستی پزشگی لوپ گیاه پزشگی لوپ دستی لوپ دستی پزشگی لوپ گیاه پزشگی لوپ زمین شناسی با بزرگ نمایی ...
call me
شرکت زمردآزما ، تلفن : 66428740

‪۹۷/۰۹/۰۳ دماسنج جیوه ای دماسنج الکلی
دماسنج جیوه ای دماسنج الکلی دماسنج جیوه ای دماسنج الکلی دماسنج جیوه ای دماسنج الکلی دماسنج جیوه ای MIN-MAX دماسنج جیوه ای ماکزیمم مینیمم دماسنج ...
call me
شرکت زمردآزما ، تلفن : 66428740

‪۹۷/۰۹/۰۱ میکروسکوپ دانش آموزی میکروسکوپ پلاریزان
میکروسکوپ دانش آموزی میکروسکوپ پلاریزان میکروسکوپ بیولوژی میکروسکوپ آموزشی میکروسکوپ دیجیتال میکروسکوپ دانش آموزی میکروسکوپ پلاریزان میکروسکوپ بیولوژی میکروسکوپ آموزشی میکروسکوپ ...
call me
شرکت زمردآزما ، تلفن : 66428740

‪۹۷/۰۹/۰۱ الکل سنج الکل سنج الکل سنج آنالوگ الکل س
الکل سنج الکل سنج الکل سنج آنالوگ الکل سنج دیجیتال الکل سنج صنعتی الکل سنج الکل سنج الکل سنج الکل سنج ...
call me
شرکت زمردآزما ، تلفن : 66428740

‪۹۷/۰۳/۰۴ پخش و فروش لوازم مصرفی مطب پزشکان و دامپ
قابل توجه پزشکان و دام پزشکان محترم سراسر کشور: شرکت با هدف ارائه ی خدمات بهینه با نازل ترین قیمت و ...
نسترن کمال آبادی ، تلفن : 02632244785

‪۹۷/۰۳/۰۴ پخش و فروش عمده انواع سرنگ یاس میبد
شرکت در نظر دارد فروش سرنگ ۲ و ۵ و ۱۰ سی سی یاس میبد(یزد) را به صورت عمده و ...
نسترن کمال آبادی ، تلفن : 02632244785

‪۹۷/۰۳/۰۴ پخش و فروش سرنگ انسولین
شرکت در نظر دارد فروش عمده ی سرنگ انسولین را با قیمت بسیار مناسب ارائه دهد. در صورت سفارش و ...
150 تومان
نسترن کمال آبادی ، تلفن : 02632244785

‪۹۷/۰۳/۰۴ پخش و عرضه عمده ی شان یکبار مصرف
پخش و عرضه عمده ی شان ۸۰×۸۰ و ۵۰ گرمی رنگ آبی بیمارستانی با کیفیت عالی و قیمت استثنائی برای ...
نسترن کمال آبادی ، تلفن : 02632244785

‪۹۷/۰۳/۰۴ پخش مستقیم کلاه آکاردئونی
شرکت در نظر دارد کلاه آکاردئونی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را به صورت عمده ( تعداد محدود ...
69 تومان
نسترن کمال آبادی ، تلفن : 02632244785

‪۹۷/۰۳/۰۴ پخش و فروش ماسک های سه لایه کش دار
شرکت در نظر دارد ماسک های سه لایه ی کش دار با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را به ...
68 تومان
نسترن کمال آبادی ، تلفن : 02632244785

‪۹۷/۰۳/۰۴ پخش و فروش حوله های یکبار مصرف
شرکت در نظر دارد پخش و فروش حوله های یک بار مصرف ۴۰، ۵۰، ۶۰ و ۸۰ گرمی با کیفت ...
نسترن کمال آبادی ، تلفن : 02632244785

‪۹۵/۱۱/۰۷ همه چیز درباره توالت فرنگی و شرقی
• چکیده : در این مقاله به بررسی جامع و کامل،از هر حیث درباره استفاده توالت فرنگی و شرقی و قیاس این ...
امیر قاسم نژاد ، تلفن : 09191222264

‪۹۵/۱۱/۰۷ توالت فرنگی یا شرقی
توالت فرنگی یا شرقی : فواید شرقی : در هنگام استفاده از توالت ايراني (شرقی) در حداقل زمان فضولات دفعي خارج ميگردد. ...
امیر قاسم نژاد ، تلفن : 09191222264

‪۹۵/۰۶/۳۰ دستگاه لیزرخانگی فیلیپس، تریا و رمینگتون
دستگاه لیزر خانگی موهای زائد تریا - فیلیپس - رمینگتون و... لیزر تریا قیمت: 2250 هزار تومان تحویل در محل رایگان کلینیک ...
لطفا تماس بگیرید
کلینیک دکتر الهه شیخی ، تلفن : 09120839565

‪۹۵/۰۲/۰۱ انواع دستگاههای لیزر خانگی
موارد کاربرد دستگاهها به شرح زیر می باشد: - درمان دائمی موهای زائد - کیفیت بی نظیر و قیمت باورنکرنی - پرقدرت ...
2050000
medical laser ، تلفن : 09172119909

‪۹۵/۰۲/۰۱ دستگاه لیزر خانگی فیلیپس اس سی 2006 - Ph
Philips SC2006 Hair Remover از بین بردن موهای زائد بدن از گذشته‌ی دور تا کنون، همواره یکی از بزرگترین مشکلات و ...
www.medicalaser.ir
medical laser ، تلفن : 09172119909

‪۹۵/۰۲/۰۱ فروش دستگاههای لیزر حذف مو ایلایت و ای پ
جهت حذف موهای زائد و جوان سازی پوست با بالاترین استانداردهای جهانی و پزشکی TUV/ISO 13485/KFDA/FDA/CE گارانتی 3ساله و خدمات پس ...
www.medicalaser.ir
medical laser ، تلفن : 09172119909

‪۹۴/۱۲/۰۶ فروش لوازم طبی و ارتوپدی تا 30% تخفیف
فروشگاه اینترنتی ارزان سیتی فروش انواع لوازم طبی و اورتوپدی شامل: انواع زانوبند طبی، قوزک بند، قوزبند، کرست کمر، شکم ...
محسن فعله گری ، تلفن : 09359646166

‪۹۴/۱۱/۱۳ فروش ویژه دستگاه تست قند خون on call plu
فروشگاه اینترنتی ارزان سیتی www.arzancity.com فروش ویژه دستگاه تست قند خون on call pluse (آن کال پلاس) با تخفیف ...
29000
فروشگاه اینترنتی ارزان سیتی ، تلفن :

‪۹۴/۰۸/۰۸ MAJIC MIx
*/****************************** رفع سفيدي مو MAGIC MIX (مجيك ميكس) اصل مجيك ميكس رفع سفيدي مو COLOUR RESTORING CREAM محصولات اصل را از ما بخواهيد. موثرترين ...
عمده ای
مجید اوجاق زاده ، تلفن : 02177629550--

‪۹۴/۰۷/۰۴ پالایش وضدعفونی آب وهوایairepura
دستگاه مولد ازن آب مدل AP-W400 مناسب برای ازبین بردن باکتریها و میکروبهااز سطح اسباب بازی ها ،سرشیشه ها، ...
شرکت ایر پورا ، تلفن : 02122041876

‪۹۴/۰۵/۱۴ کیت آزمایشگاهی الایزا پنل عفونی
fortressdiagnostics خرید و فروش کیت های آزمایشگاهی الایزا hiv ag/lab4gen ...
معراج بنابی ، تلفن : 88170543

‪۹۴/۰۵/۱۴ کیت آزمایشگاهی الایزا پنل تیروئید
fortressdiagnostics خرید و فروش کیت آزمایشگاهی الیزا Lh 192 test کیت آزمایشگاهی الیزا prolactin ...
معراج بنابی ، تلفن : 88170543

‪۹۴/۰۵/۱۴ کیت آزمایشگاهی الایزا پرولاکتین (شیردهی)
fortressdiagnostics خرید و فروش کیت آزمایشگاهی الایزا پرولاکتین (شیردهی)(PRL) ...
معراج بنابی ، تلفن : 88170543

‪۹۴/۰۵/۱۴ کیت آزمایشگاهی الایزا ویتامین D
fortressdiagnostics خرید و فروش نیازبه رقیق سازی مجددنداردوسرم مستقیماتوی چاهک تزریق میشود.نیازبهshakeوتاریک سازی ندارد. قابلیت:breakable.جواب هادقیق بوده چون نمودارشروع کنترل از0.2-0.1ودربازه ...
معراج بنابی ، تلفن : 88170543

‪۹۴/۰۵/۱۴ کیت آزمایشگاهی الایزا تخمک گذاری(LH)
fortressdiagnostics خرید و فروش کیت آزمایشگاهی الایزا تخمک گذاری(LH) ...
معراج بنابی ، تلفن : 88170543

‪۹۴/۰۵/۱۴ کیت های آزمایشگاهی الایزا انعقاد خون
fortressdiagnostics خرید و فروش کیت آزمایشگاهی انعقادی PT 4ml کیت آزمایشگاهی انعقادی PTT 5ml ...
معراج بنابی ، تلفن : 88170543

‪۹۴/۰۵/۱۴ کیت آزمایشگاهی الایزا گروه های خونی
fortressdiagnostics خرید و فروش کیت های آزمایشگاهی گروه خونی anti-A 10ml کیت های آزمایشگاهی ...
معراج بنابی ، تلفن : 88170543

‪۹۴/۰۴/۲۰ روش کار کیت ویتامین D
روش کار کیت ویتامین D 96تستی در دمای 2 تا 8 درجه سانتیگراد ذخیره شود آماده سازی محلول ها : محلول کار ویتامین D ...
750000
معراج بنابی ، تلفن : 88170543

‪۹۴/۰۲/۰۵ فروش استنت قلب،فيلم راديولوژي،گاز هليوم
شرکت بازرگاني طوس بلبرینگ اقدام به واردات تجهيزات پزشکي چون استنت قلب(XINCE ABBOT)، گاز هليوم( LIQUID HELIUM) و فيلم راديولوژي(AGFA,KODAK,KONICA) ...
شرکت بازرگانی طوس بلبرینگ ، تلفن : 02177506289و02177506047

‪۹۳/۰۷/۰۹ تجهیزات هتلینگ بیمارستانی 6-55277555 مهد
مهندسی پزشکی مهداد طب تولید کننده تجهیزات هتلینگ بیمارستانی : تخت معاینه بیمار , ترولی اورژانس , میز ناهار ...
عباس مهدی نژاد ، تلفن : 55277555

‪۹۳/۰۳/۱۹ طراحی و تجهیز مراکز بهداشتی درمانی 6-552
شرکت مهندسی پزشکی مهداد طب : مشاوره , طراحی و تجهیز مراکز بهداشتی درمانی , مشاوره , ...
عباس مهدی نژاد ، تلفن : 55277555

‪۹۳/۰۳/۱۹ سینک اتاق عمل و بیمارستانی 6-55277555 مه
مهندسی پزشکی مهداد طب تولید کننده سینک و تجهیزات استیل بیمارستانی: سینک اسکراب ,سینک اسکراپ ,کلینیکال سینک و سینک تخلیه ...
عباس مهدی نژاد ، تلفن : 55277555

‪۹۳/۰۳/۱۹ سکوبندی آزمایشگاه 6-55277555 مهداد طب
مهندسی پزشکی مهداد طب تولید کننده سکوبندی و هود آزمایشگاه : سکوبندی آزمایشگاه , سکوبندی استیل آزمایشگاه , میزبندی آزمایشگاه ...
عباس مهدی نژاد ، تلفن : 55277555

‪۹۳/۰۳/۱۹ سردخانه جسد تخت تشریح جسد 6-55277555 مهد
مهندسی پزشکی مهداد طب تولید کننده تجهیزات نگهداری , تشریح , سردخانه جسد : سردخانه جسد, تخت ...
عباس مهدی نژاد ، تلفن : 55277555

‪۹۳/۰۳/۱۹ مهندسی پزشکی مهداد طب تولید کننده تجهیزا
تجهیزات داروسازی و دارویی ، سرتاس استیل ، مژر دارو ، چهارپایه استند دار ، تانک ساخت ...
عباس مهدی نژاد ، تلفن : 55277555

‪۹۳/۰۳/۱۹ +تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی 6-55277555 م
مهندسی پزشکی مهداد طب تولید کننده : شیر پدالی , شیر آرنجی بیمارستانی , شیرآلات بیمارستانی , شیر مخلوط اهرمی ...
عباس مهدی نژاد ، تلفن : 55277555

‪۹۳/۰۳/۱۹ تجهیزات آشپزخانه صنعتی 6-55277555 مهندسی
شرکت مهندسی مهداد تولید کننده : میز کار استیل , کابینت استیل , قفسه بندی استیل , سینک و وان ...
عباس مهدی نژاد ، تلفن : 55277555

‪۹۳/۰۳/۱۹ تجهیزات پزشکی مهداد طب 6-55277555
مهندسی پزشکی مهداد طب تولید کننده تجهیزات استیل بیمارستانی شامل : سینک اسکراب , کلینیکال سینک , میز ...
عباس مهدی نژاد ، تلفن : 55277555

‪۹۳/۰۳/۱۹ انواع ترولی مهداد طب 6-55277555
مهندسی مهداد طب تولید کننده ترولی و تجهیزات استیل بیمارستانی شامل : ترولی منحنی, ترولی پانسمان , ترولی اورژانس , ...
عباس مهدی نژاد ، تلفن : 55277555

‪۹۲/۱۲/۰۴ فروش انواع ترازوي نفركش و باسكول سكه اي
آگهي فروش انواع ترازوي نفركش و باسكول سكه اي صنايع الكترونيك دناتوزين توليد كننده انواع ترازو و باسكولهاي الكترونيكي و ديجيتالي ...
تماس بگیرید
مهندس سامان شمس ، تلفن : 02177126554

‪۹۲/۰۷/۲۱ رفع چين وچروك وجاي جوش و...
مشكلات پوستي خود را با لوازم ارايشي پنهان نكنيد شايد مقطعي كارساز بوده ولي به مرور خود به مشكلات ماقبل ...
زیرقیمت بازار
طب کالای رویان رویان طب ، تلفن : 02188984211

‪۹۲/۰۷/۲۱ رفع تعريق شديدبدن در 10روز
رفع تعريق شديد بدن در 10روز به كمك دستگاه هاي تنظيم تعريق - بدون عارضه وبرگشت نام دستگاه يونتوفروزيس است كه ...
زیرقیمت بازار
طب کالای رویان رویان طب ، تلفن : 02188984211

‪۹۲/۰۵/۲۷ دستگاه آب يونيزه قليايي
ابهاي شفابخش وسلامتي درمان قطعي 99% بيماريها با خوردن آب از اين دستگاه كه 9 نمونه آب شفا بخش توليد ميكند ...
50000000ریال
هوشمند محمدی ، تلفن : 03813331170

‪۹۲/۰۵/۱۲ توليد انواع رنگهاي آزمايشگاهي و چسب مونت
شركت تعاوني چسب رنگ آرمان فنون توليد كننده انواع رنگ هاي مورد مصرف در آزمايشگاه ها ( گيمسا،رايت،رنگ گرم و...) ...
محمدصادق افتخاری ، تلفن : 07313334711

‪۹۲/۰۳/۲۹ وب سايت تخصصي مقايسه و فروش فشارسنج
وب سايت تخصصي مقايسه و فروش فشارسنج باني اسپرت مركز تخصصي مقايسه و فروش انواع برندها و قيمت فشارسنج مزاياي ...
banisport.com ، تلفن : 02122324727 - 02122324790 - 02122324791

‪۹۱/۰۵/۲۴ تخت معاينه
جديد ترين و زيباترين تخت هاي معاينه پزشكي همراه با خدمات پس از فروش ...
تماس بگیرید
صابر احتشامی ، تلفن :

‪۹۰/۱۰/۱۴ وب سايت تخصصي مقايسه و فروش فشارسنج
وب سايت تخصصي مقايسه و فروش فشارسنج باني اسپرت مركز تخصصي مقايسه و فروش انواع برندها و قيمت فشارسنج مزاياي وب سايت ...
banisport.com ، تلفن : 021-77282079

‪۸۹/۰۸/۲۴ شركت آذر يورت تجارت (سهامي خاص)
وارد كننده كيت، مواد، تجهيزات آزمايشگاهي (پزشكي – دامپزشكي – صنعتي) تحت الطاف پروردگار ، شركت آذر يورت تجارت AYT (سهامي ...
شرکت آذر یورت تجارت شرکت آذر یورت تجارت ، تلفن : 52645770-411

‪۸۹/۰۸/۲۴ شركت آذر يورت تجارت (سهامي خاص)
وارد كننده كيت، مواد، تجهيزات آزمايشگاهي (پزشكي – دامپزشكي – صنعتي) تحت الطاف پروردگار ، شركت آذر يورت تجارت AYT (سهامي ...
شرکت آذر یورت تجارت شرکت آذر یورت تجارت ، تلفن : 52645770-411

 
آگهي هاي جديد امیر قاسم نژاد
قالب سنبه ماتریس
امیر قاسم نژاد
تلفن : 09191222264

قالب پلاستیک
امیر قاسم نژاد
تلفن : 09191222264

قالبسازی صنعتی
امیر قاسم نژاد
تلفن : 09191222264

قالب فین پرس
امیر قاسم نژاد
تلفن : 55683662

خط تولید اواپراتور قالب فین پرس
امیر قاسم نژاد
تلفن : 55683662

قالب دایکست
امیر قاسم نژاد
تلفن : 09191222264

توالت فرنگی یا شرقی
امیر قاسم نژاد
تلفن : 09191222264آدرس دفتر سایت شهرستان بانه خیابان طالقانی میدان ساعت فروشگاه سیب کامپیوتر

موبایل : 09189740551

درج آگهي در سا يت بازاربانه رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.

توجه فرمائيد مسئوليت محتوا هر آگهي با آگهي دهنده ميباشد و مدير سايت هيچگونه مسئوليتي در اين فبال ندارد

جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.


© bazarbaneh Project 1387-1398

info@bazarbaneh.com