امروز  دوشنبه ۳۱/۰۴/۹۸  

 بازار بانهكنترل پنلراهنماعضویتتماس باماراهنما بانهصفحه اصلی |

كامپيوتر آموزش املاك اتومبيل لوازم خدمات كار صنعت موبایل شخصي بانه


جستجو:

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
كار
صنعت
موبایل
شخصي
بانه

شارژ آنلاین اگهی ها

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

تعرفه آگهی ماهیانه

راهنما بانه

موسسه خیریه آسمان 


درج آگهی رایگان

همین الان میتوانید آگهی خود را بصورت رایگان ثبت کنید برای این کار لازم است
 ثبت نامنمایید

کلمات کلیدی

facebook 

کلمات کلیدی 2

تلگرام بازار بانه

  تبلیغات بنری
کولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی فروشگاهکولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی
 از سراسر وب
صنعت - كارخانه

نمك حفاري-نمك حفاري چيست-نمك شيلاتي-نمك

نمك خوراكي تصفيه شده تبلور مجدد دربسته هاي 500 و 800گرمي و ا كيلوئي و...جهت مصارف خانگي .سوپرماركت .و....

اين ماده شيميايي كه به صورت بلورهاي سفيد مكعبي شكلبادانه هاي ريز يا پودر شور مزه بدون بوست ، معمولا از فرمول Nacl تبعيت مي كند يك نام كلي است تازه بدون آنها هم هيچ غذائي خوش مزه نيست.
جالب اين كه همين ماده شيميايي كه جاي خاصي در سفره روزانه ما دارد، در قرآن با نام شوري هم آمده است.
در احاديث هم توصيه شده در شروع هر وعده غذائي بهتر است كه اول مقدار كمي نمك بخوريم.
اما به طور متوسط مصرف روزانه كمتراز 10 گرم نمك توصيه شده و اگر به سلامت خودمان اهميت مي دهيم ، حتما بايد اين مساله را جدي بگيريم!
نمك در صنايع غذايي
نمك ، علاوه بر اين كه طعم خوبي به مواد غذايي مي دهد از رشد ميكروارگانيسم هاي نامطلوب در محصول جلوگيري مي كند. چربيها را در محصولاتي مثل سوسيس و كالباس پخش مي كند و اكتين ويبوژني (پروتئين هايي كه گوشت را محكم و زمخت مي كنند) را از پروتئيني جدا كرده آن را حل مي كند، در ميوه ها و سبزي هاي كنسرو شده شرايط مناسبي را براي فعاليت ميكروارگانيسم هاي مطلوب و عمل تبخير ايجاد مي كند. ضمن اين كه به آن طعم مناسب مي دهد، بافتهاي محصول را هم محفوظ نگه مي دارد.
نمك به عنوان موثرترين عامل پايين آورنده فعاليت آبي (Water activity )از رشد و نمو ميكروارگانيسم هاي مضر جلوگيري مي كند و فساد مواد غذايي را به تاخير مي اندازد.
يعني اينكه كه فشار اسمزي را در خارج از پيكره ميكروارگانيسم هاي مضر زياد مي كند، اين ميكروارگانيسم ها آب از دست مي دهند و حالت پژمردگي برگشت ناپذير پيدا مي كنند.
در نتيجه يا رشدشان متوقف مي شود يا از ميان مي روند.
اهميت خالص بودن نمك
اين كه نمك در صنايع غذايي خالص باشد، خيلي مهم است. كلريد سديم به عنوان مهمترين ماده الكتروليت در مايع بين سلولي بدن انسان عمل مي كند و در پلاسما، لنف ، مايع بين سلولي عرق و مايع مغزي نخاعي وجود دارد.
وقتي تعادل الكتروليتي بدن به هم مي خورد (به عنوان مثال در انواع اسهال) از محلول هاي تزريقي كلريد سديم با غلظت 0/9 درصد (سرم رينگر) استفاده مي كنند.
اگر كمي كلسيم در نمك طعام وجود داشته باشد كه در كنسروسازي استفاده مي شود، پوست حبوبات ، گلابي ، ذرت و محصولات مشابه سفت مي شود.
به اين ترتيب كه پكتين موجود در پوست اين محصولات با كلسيم هم دست شده و ماده سفت و محكمي را توليد مي كند.
متقلبين مواد غذائي از اين خاصيت استفاده كرده و در توليد خيارشورهاي تخميري فله اي نامرغوب جهت سفت كردن بافت محصول از اهك كه مقدار زيادي كلسيم دارد بدين منظور استفاده مي نمايند.
ناخالصي‌‌هاي نمك
نمك چه به صورت استخراج شده از معادن سنگ نمك و چه به صورت استخراج شده از آب دريا داراي ناخالصي‌هاي فراوان است. عمده‌ترين ناخالصي‌هاي نمك سولفات كلسيم يا گچ است كه به دليل سفيد بودن آن قابل تشخيص از نمك نيست ولي اگر نمكي را كه داراي ناخالصي گچ باشد در آب حل نماييم گچ آن در آب حل نشده باقي مي‌ماند. ناخالصي ديگري كه مانند گچ در آب نامحلول است ولي قابل تشخيص است، گل ولاي همراه آن است كه باعث تيرگي رنگ نمك مي‌شود. ناخالصي‌هاي نامحلول حدود 5درصد سنگ نمك را تشكيل مي‌دهد. ناخالصي‌هاي ديگر نمك كه از لحاظ مقدار در سنگ‌نمك ناچيز است، ولي از لحاظ ايجاد عوارض نامطلوب و ايجاد مسموميت در بدن انسان با اهميت مي‌باشند، فلزات سنگين از قبيل سرب، جيوه، كادميوم، آرستيك و غيره است كه هر كدام از اين عناصر مضرات فراواني براي سلامتي بدن انسان دارند، زيرا اين عناصر داراي خاصيت تجمع تدريجي در اندام‌هاي بدن بوده و مسموميت‌هاي مزمن و عوارض بهداشتي مختلفي براي بدن ايجاد مي‌‌نمايند. به همين دليل ضرورت دارد اين ناخالصي‌ها طي فرآيند تصفيه از نمك خوراكي جدا گشته و نمك از لحاظ وجود اين ناخالصي‌ها به حد استاندارد و مطلوب برسد.
ناخالصي‌هاي فلزات سنگين
همانگونه كه گفته شد اينگونه ناخالصي‌ها اگر چه ممكن است به مقدار ناچيز در نمك وجود داشته باشد ولي به علت ايجاد عوارض نامطلوب به ذكر برخي خطرات آنها اكتفا مي‌شود:
1 - سرب
ذرات ريز سرب به علت سنگيني وزنشان كمتر از راه ريه وارد بدن مي‌شوند سرب و املاح آن در شيره معده‌اي و روده‌ حل شده و به شكل كلرور مضاعف سرب و سديم در مي‌آيد كه سم آن خطرناك است و مقدار ناچيز آن در بدن باعث مسموميت مي‌شود.
اگر مقدار زيادي سرب از اين راه وارد بدن شود، به شكل فسفات سرب كلوئيدال در تمام بدن پخش مي شود كه بيشتر در استخوان ها، بخصوص در اپي فيز، مو، ناخن و مراكز عصبي ، كبد، غدد فوق كليوي ، كليه ها، طحال و در اعضايي كه چربي زيادي دارند، تجمع پيدا مي كنند و عوارض زيادي را به دنبال دارند.
مثلا در بزرگسالان ، كم خوني ، سردرد خستگي ، ضعف ، تخريب سلسله اعصاب و ضايعات مغزي ايجاد مي كند و در كودكان استفراغ ، بي حالي ، كما و ضايعات مغزي را به دنبال دارد.
2 - جيوه
تركيبات محلول جيوه از راه دستگاه گوارش به سرعت جذب مي‌شود. مهمترين عضوي كه مورد تهاجم سموم جيوه اي قرار مي گيرد، كليه ها هستند، حتما شنيده ايد كه كليه ها مثل قلب دوم ما هستند، سموم جيوه اي كليه ها را حجيم ، نرم و متورم مي كند و رنگ آن را تغيير داده ، متمايل به زرد مي كند.
اگر مسموميت با اين سموم بيشتر باشد، كليه ها از ميان مي روند و مسموميت هاي مزمن به سلسله اعصاب صدمه مي زند.
3 - آرسنيك
و اما تركيبات آرسينكي كبد را نشانه مي گيرند. در آنجا تثبيت ، منتشر و جذب مي شوند.قسمت عمده آرسنيك در كبد رسوب مي‌كند. انتشار و جذب آن بر حسب نوع مسموميت متفاوت است. در مسموميت حاد، آرستيك معمولا در جهاز هاضمه، كبد و كليه يافت مي‌شود اين ماده در بدن با آنزيم هاي گروه ، سولفيدريل تركيب شده ، آنها را بي اثر مي كند و در نتيجه مسموميت و مرگ را به دنبال دارد. در صورتي كه در نوع مزمن در مو و ناخن مستقر مي‌شود ارسنيك موجود در نمكهاي ناخالص معمولاشكل مزمن مسموميت را ايجاد ميكند.
4 - كادميوم
مسموميت ناشي از اين عنصرتا حدودي مشابه آرستيك است. بعلاوه تماس بدن با كادميوم دفع گلوكز، پروتئين و اسيداوريك را افزايش مي دهد و كادميوم با غلظت زياد شرايط ايجاد ذات الريه حاد و مسموميت همراه با تهوع ، استفراغ ، اسهال و سستي را باعث مي شود.
5 - مس
مسموميت مس اگرچه در نمكهاي ناخالص ممكن است بروز كند هنگامي كه با املاح آرسنيك همراه شود بسيار شديد و خطرناك است.
6- .....

توليد نمك خوراكي در ايران
به‌رغم توجه بسياري از كشورها در طول تاريخ به اين ماده حياتي كه گاهي منجر به بروز جنگ بين آنها مي‌شد، در كشور ما در گذشته توجه اندكي به اين عنصر مهم حياتي شده است.
قبل از احداث كارخانه‌هاي نمك تصفيه، نمك خوراكي در كارگاه‌هاي سنتي و بدين ترتيب توليد مي‌شد كه سنگ نمك ورودي از معدن پس از آسياب شدن و سرند كردن به آن يد اضافه كرده و در كيسه‌هاي زرد رنگ روانه بازار مصرف مي‌شد.
اين نوع نمك به علت آنكه هيچ گونه عمل تصفيه‌اي روي آن انجام نمي‌گيرد، غير استاندارد بوده و مصرف خوراكي آن در درازمدت عوارض نامطلوبي ايجاد مي‌نمايد و بايستي از مصرف آن جدا خودداري شود.
روش مكانيزه تصفيه نمك
روش توليد در كارخانه‌هاي تصفيه نمك شامل مراحل زير است:
1 - آسياب كردن سنگ نمك (و يا استفاده مستقيم از نمك تبخيري) و انحلال آن در آب خالص و تهيه محلول اشباع آب‌نمك.
2 - اضافه كردن مواد شيميايي براي رسوب كردن كامل كلسيم و منيزيم و خارج نمودن مواد نامحلول.
3 - عبور محلول آب نمك از فيلترهاي شني براي حذف ذرات ريزتر از 30ميكرون.
4 - تبخير محلول اشباع نمك و توليد بلور (كريستال‌هاي) خالص نمك و جداسازي آنها توسط سانتريفوژ.
5 - شست‌وشوي نهايي بلورهاي نمك در سانتريفوژ و اضافه كردن يدبه آن.
6- خشك كردن كريستال‌هاي نمك در خشك كن با استفاده از هواي گرم و انتقال نمك به سيلوهاي ذخيره.
7 - بسته‌بندي نمك با دستگاه‌هاي تمام اتوماتيك.
همان‌گونه كه ديده مي‌شود در اين روش علاوه بر بالارفتن خلوص به حداقل 5/99درصد، تمام ناخالصي‌هاي محلول و نامحلول حذف و نيز به علت دماي بالاي مورد استفاده آلودگي‌هاي ميكروبي كه در صنايع غذايي از اهميت بالايي برخوردار است، از بين مي‌رود.
يددار كردن نمك
بسياري از مواد غذايي به طور معمول در رژيم غذايي مردم كشورمان كم است. يد ازجمله اين مواد است كه هرچند بدن به مقدار زياد آن احتياج ندارد؛ اما كمبود آن هم مشكلات زيادي را به دنبال دارد.اختلالات ناشي از كمبود يد بيش از يك‌ميليارد نفر از مردم جهان و از جمله ايران را در معرض خطر قرار داده است. بررسي‌هاي به عمل آمده نشان مي‌دهد كه نمك ايده‌‌آل‌ترين وسيله براي افزايش يد است زيرا تنها ماده غذايي است كه در دسترس عموم مردم است و در بيشتر جوامع روستايي نمك ممكن است تنها كالايي باشد كه از خارج به آنها مي‌رسد.
روش‌هاي افزايش يد به نمك ساده و قابل اجرا است و به خصوص وقتي نمك براي مصرف تصفيه مي‌شود، يد افزايي تاثير بسيار ناچيزي در قيمت آن خواهد داشت. براي اضافه كردن يد به نمك از تركيبات يدور يا يدات‌پتاسيم و به ميزان 30‌تا 50‌گاما (ميلي‌گرم در كيلوگرم) استفاده مي‌شود. اضافه كردن يد به نمك تاثير بسيار زيادي در ريشه‌كني بيماري گواتر در بين مردم ايران داشته است.
مصرف نمك در ايران
مصرف نمك در ايران به طور متوسط 15‌گرم در روز به ازاي هر نفر است كه از اين مقدار 6-4‌ گرم از طريق صنايع غذايي و نان و غيره و حدود 11-9 گرم از طريق سفره و آشپزخانه است. اين مقدار مطابق استانداردهاي جهاني رقم بالايي است.
متخصصين بهداشت و سلامت مصرف متوسط 5‌گرم نمك در روز را براي هر نفر توصيه مي‌كنند، يكي از علت‌هاي مصرف بالاي نمك در كشور ما در بين خانواده‌ها و صنايع غذايي، همگاني نشدن مصرف نمك تصفيه شده تبلور مجدد است، زير نمك‌هاي موجود در بازار اغلب غيرتصفيه و دارايناخالصي‌هاي فراوان هستند كه اين ناخالصي‌ها عمدتا باعث پنهان كردن شوري نمك مي‌شوند. كساني كه هم‌اكنون براي مصارف غذايي خود نمك تصفيه شده تبلور مجدد مصرف مي‌كنند، اذعان دارند كه مصرف نمك آنها نسبت به نمك‌هاي غيرتصفيه به حدود دوسوم كاهش يافته است.
استاندارد ملي نمك طعام
اولين استاندارد نمك طعام در سال 1344‌توسط موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران تدوين شد. اين استاندارد تاكنون سه بار مورد تجديد نظر قرار گرفته است كه بار سوم آن در تاريخ سي‌ام فروردين 1385‌ است.
نمك خوراكي مشمول استانداردهاي اجباري بوده و حداقل خلوص آن در اين استاندارد 2/99‌درصد است.
در يك نمك خوب ، ويژگي هايي مدنظر قرار مي گيرد كه عبارتند از:
ويژگي هاي فيزيكي مثل وضعيت ظاهري ، طعم و بو، مواد خارجي و اندازه ذرات و ويژگي هاي شيميايي كه شامل خلوص ، مواد نامحلول در آب ، سولفات محلول در آب ، رطوبت و ميزان يد مي شود.
منابع طبيعي نمك
نمك طعام به صورت جامد در معادن و ذخاير زيرزميني يا محلول در آب دريا وجود دارد.
در ايران معادن نمك در نواحي مختلف كشور ديده مي شود كه اغلب به شكل كوههاي نمكي هستند و گاهي رگه هاي ضخيم نمك در آنها به چند كيلومتر مي رسد.


چند نكته كاربردي براي مصرف نمك:

1-از نمكهاي تصفيه شده و داراي مهر استاندارد استفاده كنيم.
2- نمك مورد مصرف را در ظروف سربسته خشك و تميز نگهداري كنيم.
3 -افرادي كه دچار فشار خون بالا هستند و يا زمينه اين بيماري در خانواده و خويشاوندان آنها وجود دارد، بايد ميزان نمك طعام رژيم غذايي خود را كاهش دهند.


ارسال آگهي : 1392/04/23

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بازار بانه - يخچال- سونی- صنعت- بانه

تازه‌هاي صنعت - كارخانه (صفحه 1 از 1)
‪۹۸/۰۴/۱۸ لباس السي واکيکي
فروش بيش از 40 هزار مدل لباس ترک در سايت شرک فروشگاه هاي زنجيره اي ifn در خدمت شما ...
1000
پدرام نادري پدرام نادري ، تلفن : 08633137009

‪۹۸/۰۴/۰۳ پودر الومینیوم AAC
پودر الومینیوم –پودر الومینیوم فلک – پودر الومینیوم سلک –پودر الومینیوم AAC – پودر الومینیوم هبلکس- پودر الومینیوم NAC- پودر ...
0
مهندس بلالی ، تلفن : 09127910460

‪۹۸/۰۴/۰۳ پودر الومینیوم
پودر الومینیوم –پودر الومینیوم فلک – پودر الومینیوم سلک –پودر الومینیوم AAC – پودر الومینیوم هبلکس- پودر الومینیوم NAC- پودر ...
0
مهندس بلالی ، تلفن : 09127910460

‪۹۷/۱۱/۰۷ ساخت و فروش دستگاه چین کن کاغذ فیلتر هوا
دستگاه چين زن کاغذ (فيلتر هوا) : قابل توجه توليد کنندگان فيلتر هوا براي افزايش توان رقابت در بازار فروش فيلتر هوا ...
تماس بگیرید
filtersazan ، تلفن : 02195119349

‪۹۷/۱۱/۰۲ لباس دفکتو
تمامي پوشاک زنانه - مردانه و بچه گانه با بهترين کيفيت و برند بين المللي ...
1000
پدرام نادري پدرام نادري ، تلفن : 08633137009

‪۹۷/۱۱/۰۲ ظروف تفلون و سراميکي
فروش عمده ظروف تفلون – سراميکي – گرانيتي انواع تابه و قابلمه کارخانه اوا تفلون 18 ماه گارانتي تعويض ...
0
پدرام نادري پدرام نادري ، تلفن : 08633137009

‪۹۷/۱۱/۰۲ خريد لباس راحتي
خريد عمده از محصولات ترکيه بهترين جنس و برند هاي اصل ترک در اختيار شما ...
1000
پدرام نادري پدرام نادري ، تلفن : 08633137009

‪۹۷/۱۱/۰۲ تک فروشي لباس ترک
براي خريد 50 هزار مدل البسه ترک زنانه - مردانه - بچه گانه و ... وارد سايت شرکت شده و خريد خود ...
1000
پدرام نادري پدرام نادري ، تلفن : 08633137009

‪۹۷/۱۱/۰۲ لباس راحتي ترکيه
عمده فروشي لباس راحتي از برند هاي کشور ترکيه تمامي برند هاي اورجينال ترک مي باشند ...
1000
پدرام نادري پدرام نادري ، تلفن : 08633137009

‪۹۷/۱۱/۰۲ ادوات کشاورزي و راهسازي
فروش ادوات کشاورزي،راهسازي ودامداري کارخانه دقايق بيل – کابين – تريلي و لوازم انواع تراکتور انواع بيل هاي جلو(فرانت لودر) ،بيل هاي ...
1000
پدرام نادري پدرام نادري ، تلفن : 08633137009

‪۹۷/۱۱/۰۲ لباس کوتون
بهترين و بروز ترين لباس هاي کوتون و چند برند ترک در سايت شرکت همه فصول و همه سنين ...
1000
پدرام نادري پدرام نادري ، تلفن : 08633137009

‪۹۷/۱۱/۰۲ خريد عمده از سايت هاي ترکيه
خريد و ارسال انواع کالا از سايت هاي کشور ترکيه نازلترين قيمت ارسال سريع و عادي ...
0
پدرام نادري پدرام نادري ، تلفن : 08633137009

‪۹۷/۱۱/۰۲ پيراهن مجلسي و راحتي
پيراهن مجلسي – لباس راحتي ترک فروشگاه هاي زنجيره اي اي اف ان در چهار فصل سال جديد ترين مدل ها تنها ...
1000
پدرام نادري پدرام نادري ، تلفن : 08633137009

‪۹۷/۱۱/۰۲ فروش لباس ترک
سايت فارسي ترنديول ترکيه با بيش از هزاران مدل لباس زنانه - مردانه - بچه گانه در اختيار شما خريد عمده و ...
1000
پدرام نادري پدرام نادري ، تلفن : 08633137009

‪۹۷/۱۰/۰۲ تابه و قابلمه اوا تفلون
اوا تفلون فروش انواع تابه – قابلمه – سرويس تفلون ضخامت 2.5 18 ماه گارانتي تعويض تفلون – سراميک – گرانيت ...
0
پدرام نادري پدرام نادري ، تلفن : 08633137009

‪۹۷/۰۶/۰۶ لوله بتني مسلح, لوله هاي بتني
www.tubecenter.ir تيوب سنتر پخش کننده و توليد کننده اول لوله بتني در کشور مي باشد براي اطلاعات بيشتر به وب سايت ...
مناسب
تیوب سنتر ، تلفن : 02166938872

‪۹۷/۰۶/۰۶ نیوجرسی, نیوجرسی بتنی, فروش نیوجرسی
www.pipetehran.ir شرکت پایپ تهران تامین کنننده و تولید کننده انواع نیوجرسی می باشد برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ...
توافقی
پایپ تهران ، تلفن : 02144965096

‪۹۷/۰۶/۰۶ لوله سبز، لوله سفید، لوله پلی پروپیلن
www.pipetehran.ir شرکت پایپ تهران تامین کنننده و تولید کننده انواع لوله و اتصالات سبز یا پلی پروپیلن می باشد برای ...
توافقی
پایپ تهران ، تلفن : 02144965096

‪۹۷/۰۶/۰۶ لوله کاروگیت, لوله دوجداره,
www.pipetehran.ir شرکت پایپ تهران تامین کنننده و تولید کننده انواع لوله و اتصالات کاروگیت یا پلی اتیلن دوجداره می باشد ...
توافقی
پایپ تهران ، تلفن : 02144965096

‪۹۷/۰۶/۰۶ نيوجرسي, نيوجرسي بتني,نيوجرسي پلاستيکي,
www.pipetehran.ir شرکت پايپ تهران تامين کنننده و توليد کننده انواع نيوجرسي مي باشد براي اطلاعات بيشتر به وب سايت ...
آبراهه پارسیان ، تلفن : 44965097

‪۹۷/۰۶/۰۶ لوله کاروگيت, لوله دوجداره
www.abrahe.com آبراهه پارسيان تامين کننده و توليد کننده انواع لوله کاروگيت مي باشد براي مشاهده مشخصات لوله کاروگيت به وب سايت ...
مناسب
آبراهه پارسیان ، تلفن :

‪۹۷/۰۵/۰۷ نيوجرسي, نيوجرسي بتني, فروش نيوجرسي, قيم
www.tubecenter.ir تيوب سنتر پخش کننده و فروشنده اول نيوجرسي بتني يا مانع جدا کننده بتني در کشور مي باشد براي اطلاعات ...
مناسب
تیوب سنتر ، تلفن : 02166938872

‪۹۷/۰۵/۰۷ قيمت لوله پلي اتيلن, فروش لوله پلي اتيلن
www.tubecenter.ir تيوب سنتر پخش کننده و توليد کننده اول لوله پلي اتيلن در کشور مي باشد براي اطلاعات بيشتر ...
مناسب
تیوب سنتر ، تلفن : 02166938872

‪۹۷/۰۵/۰۷ فروش لوله پليکا, لوله پليکا
www.tubecenter.ir تيوب سنتر پخش کننده و توليد کننده اول لوله پليکا در کشور مي باشد براي اطلاعات بيشتر به وب سايت ...
مناسب
تیوب سنتر ، تلفن : 02166938872

‪۹۷/۰۵/۰۷ لوله دوجداره پلي اتيلن, لوله کاروگيت
www.tubecenter.ir تيوب سنتر پخش کننده و فروشنده اول لوله سبز يا پلي پروپيلن در کشور مي باشد براي اطلاعات بيشتر به ...
مناسب
تیوب سنتر ، تلفن : 02166938872

‪۹۷/۰۵/۰۷ لوله پليمري, لوله پلي پروپيلن, لوله سفيد
www.tubecenter.ir تيوب سنتر پخش کننده و فروشنده اول لوله سبز يا پلي پروپيلن در کشور مي باشد براي اطلاعات بيشتر به ...
مناسب
تیوب سنتر ، تلفن : 02166938872

‪۹۷/۰۵/۰۷ لوله هاي يو پي وي سي, لوله پي وي سي
www.tubecenter.ir تيوب سنتر پخش کننده و فروشنده اول لوله پي وي سي در کشور مي باشد براي اطلاعات بيشتر به وب ...
مناسب
تیوب سنتر ، تلفن : 02166938872

‪۹۷/۰۵/۰۷ لوله پی وی سی, لوله یو پی وی سی, لوله ها
www.pipetehran.ir شرکت پایپ تهران تامین کنننده و تولید کننده انواع لوله و اتصالات پلیکا می باشد برای اطلاعات بیشتر به ...
تماس بگیرید
پایپ تهران ، تلفن : 02144965096-02144965097

‪۹۷/۰۵/۰۷ لوله بتنی، لوله های بتنی، فروش لوله بتنی
www.pipetehran.ir شرکت پایپ تهران تامین کنننده و تولید کننده انواع لوله بتنی مسلح می باشد برای اطلاعات بیشتر به وب ...
تماس بگیرید
پایپ تهران ، تلفن : 02144965096-02144965097

‪۹۷/۰۵/۰۷ لوله پلیکا, لوله های پلیکا, فروش لوله پل
www.pipetehran.ir شرکت پایپ تهران تامین کنننده و تولید کننده انواع لوله و اتصالات پلیکا می باشد برای اطلاعات بیشتر به ...
تماس بگیرید
پایپ تهران ، تلفن : 02144965096-02144965097

‪۹۷/۰۵/۰۷ لوله پليکا, لوله هاي پليکا
www.abrahe.com آبراهه پارسيان تامين کننده و توليد کننده انواع لوله پليکا مي باشد براي مشاهده مشخصات لوله پليکا به وب سايت ...
مناسب
آبراهه پارسیان ، تلفن :

‪۹۷/۰۵/۰۷ لوله سبز , لوله پلي پروپيلن , لوله سفيد
www.abrahe.com آبراهه پارسيان تامين کننده انواع لوله سبز يا لوله پلي پروپيلن مي باشد براي مشاهده مشخصات لوله سبز به وب ...
مناسب
آبراهه پارسیان ، تلفن :

‪۹۷/۰۵/۰۷ پوش فيت, لوله پوش فيت, پوش فيت نيک بسپار
www.abrahe.com آبراهه پارسيان تامين کننده و توليد کننده انواع لوله و اتصالات پوش فيت مي باشد براي مشاهده مشخصات لوله پوش ...
مناسب
آبراهه پارسیان ، تلفن :

‪۹۷/۰۵/۰۷ لوله پي وي سي, لوله يو پي وي سي
www.abrahe.com آبراهه پارسيان تامين کننده و توليد کننده انواع لوله پي وي سي مي باشد براي مشاهده مشخصات لوله پي وي ...
مناسب
آبراهه پارسیان ، تلفن :

‪۹۷/۰۵/۰۷ لوله پلي اتيلن, لوله هاي پلي اتيلن
www.abrahe.com آبراهه پارسيان تامين کننده و توليد کننده انواع لوله پلي اتيلن مي باشد براي مشاهده مشخصات لوله پلي اتيلن به ...
مناسب
آبراهه پارسیان ، تلفن :

‪۹۷/۰۵/۰۷ لوله بتني , لوله هاي بتني
www.abrahe.com آبراهه پارسيان تامين کننده و توليد کننده انواع لوله بتني مي باشد براي مشاهده مشخصات لوله بتني به وب سايت ...
مناسب
آبراهه پارسیان ، تلفن :

‪۹۷/۰۵/۰۷ لوله بتني , لوله هاي بتني
بازرگاني آبانگان تامين انواع لوله بتني, لوله بتني مسلح , لوله بتني فاضلابي , لوله بتني پايپ جکينگ , لوله ...
توافقی
بازرگانی آبانگان ، تلفن : 02166938872

‪۹۷/۰۵/۰۷ لوله پليکا , لوله پي وي سي
بازرگاني آبانگان تامين انواع لوله پليکا, لوله پي وي سي , ...
توافقی
بازرگانی آبانگان ، تلفن : 02166938872

‪۹۷/۰۵/۰۷ لوله سبز , لوله پلي پروپيلن , لوله سفيد
بازرگاني آبانگان فروش انواع لوله هاي سبز , لوله پلي پروپيلن , لوله سفيد , لوله پليمري , لوله پليمر , ...
توافقی
بازرگانی آبانگان ، تلفن : 02166938872

‪۹۷/۰۵/۰۷ لوله پوش فيت , پوش فيت
بازرگاني آبانگان فروش انواع لوله هاي پوش فيت , لوله پوش فيت , لوله پوشفيت , لوله و اتصالات پوش فيت ...
توافقی
بازرگانی آبانگان ، تلفن : 02166938872

‪۹۷/۰۵/۰۷ لوله کاروگيت , لوله پلي اتيلن
بازرگاني آبانگان تامين انواع لوله هاي پلي اتيلن , لوله کاروگيت ...
توافقی
بازرگانی آبانگان ، تلفن : 02166938872

‪۹۷/۰۵/۰۶ سازه های پوسته ای
پوسته،سازه ای نازک مشابه طاق های سنتی به صورت منحنی میباشد.که در برابر کشش،فشار و برش مقاومت میکند و تنها ...
بیستون سازه آذران ، تلفن : ۰۴۱۳۶۵۶۳۳۱۳

‪۹۷/۰۵/۰۶ سازه های سوله سنگین
سازه ای فلزی با سقف شیب دار است که براساس محاسبات فنی خاص طراحی و ساخته میشود. از این نوع سازه ...
توافقی
بیستون سازه آذران ، تلفن : 04136563313

‪۹۷/۰۵/۰۶ سازه های سوله سنگین
سازه ای فلزی با سقف شیب دار است که براساس محاسبات فنی خاص طراحی و ساخته می شود. از این نوع ...
توافقی
بیستون سازه آذران ، تلفن : 04136563313

‪۹۷/۰۵/۰۶ سوله ارزان و سبک
طراحی و ساخت انواع سازه های سبک (سیلندری) با کاربری تجاری و صنعتی ( در سراسر ایران و در حداقل ...
بیستون سازه آذران ، تلفن : ۰۴۱۳۶۵۶۳۳۱۳

‪۹۷/۰۳/۲۸ عرضه بهترين آجر سفال اصفهان
گروه توليدي انواع آجر سفال در دو نقطه از کشور ، اصفهان و يزد با بهترين قيمت و بهترين کيفيت ...
تماس حاصل شود
امیر مبصری ، تلفن : 09135145464

‪۹۷/۰۳/۲۳ تولید انواع تسمه و میلگرد و شش گوش خوش ت
تولید انواع میلگرد ها و تشسمه و مقاطع تو پر خوشتراش از گروه هفت هزار ساخت قطعات آلومینیوم صنعتی در ...
گروه صنعتی صاناکو صاناکو ، تلفن : 08633554370/72

‪۹۷/۰۳/۲۳ طراحی و ساخت قالب اکستروژن آلومینیوم و ت
انجام مشاوره در طراحی اولیه ساخت قالب اکستروژن الومینیوم تولید مقاطع آلومینومی به سفارش مشتری ساخت قالب های تولید پروفیل ...
گروه صنعتی صاناکو صاناکو ، تلفن : 08633554370/72

‪۹۷/۰۳/۲۳ تولید میگرد و تسمه و چهار پهلو آلومینومی
آلیاژ سازی مطابق آنالیز ANSI AA 7075 تولید میگرد و تسمه و چهار پهلو آلومینومی 7075 و گروه هفت ...
گروه صنعتی صاناکو صاناکو ، تلفن : 08633554370/72

‪۹۷/۰۳/۲۳ طراحی و تولید مقاطع آلومینیومی و انجام خ
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه طراحی ، ساخت قالب ، تولید استاندارد و الیاژی ، عملیات حرارتی ، آنادایزینگ این ...
گروه صنعتی صاناکو صاناکو ، تلفن : 08633554370/72

‪۹۷/۰۳/۲۳ تولید انواع پروفيل هاي استاندارد و آلياژ
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه طراحی ، ساخت قالب ، تولید استاندارد و الیاژی ، عملیات حرارتی ، آنادایزینگ توليد ...
گروه صنعتی صاناکو صاناکو ، تلفن : 08633554370/72

‪۹۶/۰۷/۲۵ انواع باسكول هاي فلزي جهت كارخانجات
باسكولهاي فلزي صنعتي ، به درخواست مشتري و با ظرفيت و ابعاد مختلف (بستگي به نياز مشتري دارد) طراحي و ...
كاملاً اقتصادي
رضا هاشمي ، تلفن : 02181661076

‪۹۶/۰۷/۲۲ سوله و اسکلت فلزي،طراحي ،ساخت و اجرا
1-طراحي و اجراي بهينه فونداسيون سوله،ساخت سوله و پوشش سقف و ديواره هاي جانبي 2-طراحي و تجهيز سوله به ...
40000
رضا هدايتي ، تلفن : 02188366141

‪۹۶/۰۶/۲۱ طراحی و تولید مقاطع آلومینیومی
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه طراحی ، ساخت قالب ، تولید استاندارد و الیاژی ، عملیات حرارتی ، آنادایزینگ این ...
صاناکو صاناکو ، تلفن : 08633554370

‪۹۶/۰۶/۲۱ طراحی و تولید مقاطع آلومینیومی
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه طراحی ، ساخت قالب ، تولید استاندارد و الیاژی ، عملیات حرارتی ، آنادایزینگ این ...
صاناکو صاناکو ، تلفن : 08633554370

‪۹۶/۰۶/۲۱ تولید انواع مقاطع توری خور الومینیومی
تولید و رنگ انواع پروفیل های توری خور آلومینیومی انجام پوشش رنگ الکترواستاتیک پروفیل در طیف رنگ های مختلف واحد طرح ...
صاناکو صاناکو ، تلفن : 08633554370

‪۹۶/۰۶/۲۱ تولید انواع تسمه و میلگرد و شش گوش
تولید انواع میلگرد ها و تسمه و مقاطع تو پر خوشتراش از گروه هفت هزار ساخت قطعات آلومینیوم صنعتی در ...
صاناکو صاناکو ، تلفن : 08633554370

‪۹۶/۰۶/۰۴ فروش انواع تخته وایت برد
انواع تخته وایت برد وایت برد ها از نظر جنس و ساخت به چند دسته تقسیم میشوند:  تخته وايت برد معمولي ...
توافقی
امیر سعیدی ، تلفن : 02144709460

‪۹۶/۰۵/۲۵ تولید انواع میلگرد آلومینیومی 2024
تولید انواع میلگرد ها و تسمه های آلومینیومی 2024 و 2030 و بطور کلی گروه دو هزار ...
صاناکو صاناکو ، تلفن : 08633554370

‪۹۶/۰۵/۲۵ تولید میگرد و تسمه و چهار پهلو آلومینومی
آلیاژ سازی مطابق آنالیز ANSI AA 7075 تولید میگرد و تسمه و چهار پهلو آلومینومی 7075 و گروه هفت ...
صاناکو صاناکو ، تلفن : 08633554370

‪۹۶/۰۵/۲۵ لوله آلومینیومی
تولید انواع لوله آلومینیومی از قطر 10 تا 420 میلیمتر توليد لوله های آلیاژی الومینیوم از گروه 1000 تا 7000 ...
صاناکو صاناکو ، تلفن : 08633554370

‪۹۶/۰۵/۲۵ طراحی و ساخت قالب اکستروژن آلومینیوم و ت
انجام مشاوره در طراحی اولیه ساخت قالب اکستروژن الومینیوم تولید مقاطع آلومینومی به سفارش مشتری ساخت قالب های تولید پروفیل ...
صاناکو صاناکو ، تلفن : 08633554370

‪۹۶/۰۵/۲۵ تولیدانواع پروفيل هاي استاندارد و آلياژي
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه طراحی ، ساخت قالب ، تولید استاندارد و الیاژی ، عملیات حرارتی ، آنادایزینگ توليد ...
صاناکو صاناکو ، تلفن : 08633554370

‪۹۶/۰۵/۰۳ تولیدکننده انواع لوله و تسمه آلومینیومی
تولید انواع لوله و میلگرد آلومینیوم در سایزهای مختلف با آلیاژهای 6063,2024 , 7075 , 1350 انجام عملیات حرارتی و ...
صاناکو صاناکو ، تلفن : 08633554370

‪۹۶/۰۵/۰۳ سازنده قالب های اکستروژن آلومینیوم
صاناکو یکی از کاملترین مجموعه های ساخت قالب اکستروژن آلومینیوم کشور و مجموعه ای کامل در زمینه تولید انواع مقاطع ...
صاناکو صاناکو ، تلفن : 08633554370

‪۹۶/۰۲/۲۷ بزرگترین مرکز فروش ساندویچ پانل سقفی و.
بزرگترین مرکز فروش انواع ساندویچ پانل سقفی ودیواری 08644230349 09120764044 لینک:www.dlijanpanel.blogfa.com ادرس:دلیجان قطب صنعتی جاده اصفهان نبش یاس9 ارسال به تمام نقاط کشورامکان ...
تماس بگیرید
تقي تقي حسني ، تلفن : 08644230349

‪۹۶/۰۲/۲۷ بزرگترین مرکز فروش انواع ایزوگام دلیجان
بزرگترین مرکز فروش انواع ایزوگام دلیجان 09120764044 08644230349 لینک:www. bamiranian.blogfa.com ادرس:دلیجان قطب صنعتی جاده اصفهان نبش یاس 9 ارسال به تمام نقاط کشورامکان ...
تماس بگیرید
تقي تقي حسني ، تلفن : 08644230349

‪۹۵/۱۱/۰۳ دستگاه آبکاري فانتاکروم
دستگاه آبکاري فانتاکروم دستگاه آبکاري فانتاکروم با بالاترين کيفيت دستگاه آبکاري فانتاکروم با بالاترين کيفيت آبکاري روي تمامي ...
58000
آبکاري فانتاکروم ، تلفن : 09126158206

‪۹۵/۱۰/۲۸ تولید میلگرد و تسمه و چهار پهلوآلومینیوم
آلیاژ سازی مطابق آنالیز ANSI AA 7075 تولید میلگرد و تسمه و چهار پهلو آلومینیومی 7075 و گروه هفت ...
نوین نوین ، تلفن : 08632213865

‪۹۵/۱۰/۲۸ تولید انواع میلگرد آلومینیومی 2024 و 203
تولید انواع میلگرد ها و تسمه های آلومینومی 2024 و 2030 و بطور کلی گروه دو هزار ...
نوین نوین ، تلفن : 08632213865

‪۹۵/۱۰/۲۸ لوله آلومینیومی
تولید انواع لوله آلومینیومی از قطر 10 تا 420 میلیمتر توليد لوله های آلیاژی الومینیوم از گروه 1000 تا 7000 ...
نوین نوین ، تلفن : 08632213865

‪۹۵/۱۰/۲۸ تولید انواع گرده ماهی آلومینیومی پروفیل
تولید انواع پروفیل های گلخانه ای و سقف های متحرک و ساخت و طراحی قالب های مربوطه پروفیل c ...
نوین نوین ، تلفن : 08632213865

‪۹۵/۱۰/۲۸ طراحی و ساخت قالب اکستروژن آلومینیوم
انجام مشاوره در طراحی اولیه ساخت قالب اکستروژن الومینیوم تولید مقاطع آلومینیومی به سفارش مشتری ساخت قالب های تولید پروفیل ...
نوین نوین ، تلفن : 08632213865

‪۹۵/۱۰/۲۸ تولید انواع مقاطع آلومينيوم ، اختصاصی
توليد پروفيل هاي آلومینیوم ، آلياژي از گروه 1000 تا 7000 توان اکسترود انواع بيلت آلومينيومي از قطر 6 ...
نوین نوین ، تلفن : 08632213865

‪۹۵/۱۰/۲۱ تولیدمیلگرد و تسمه و چهار پهلو آلومینیوم
آلیاژ سازی مطابق آنالیز ANSI AA 7075 تولید میلگرد و تسمه و چهار پهلو آلومینیومی 7075 و گروه هفت ...
iranalumin1 iranalumin1 ، تلفن : 09128840906

‪۹۵/۱۰/۲۱ تولید انواع مقاطع آلومينيوم ، اختصاصی
توليد پروفيل هاي آلومینیوم ، آلياژي از گروه 1000 تا 7000 توان اکسترود انواع بيلت آلومينيومي از قطر 6 ...
0
iranalumin1 iranalumin1 ، تلفن : 09128840906

‪۹۵/۱۰/۲۱ لوله آلومینیومی
تولید انواع لوله آلومینیومی از قطر 10 تا 420 میلیمتر توليد لوله های آلیاژی الومینیوم از گروه 1000 تا 7000 ...
iranalumin1 iranalumin1 ، تلفن : 09128840906

‪۹۵/۱۰/۲۱ تولید انواع گرده ماهی آلومینیومی
تولید انواع پروفیل های گلخانه ای و سقف های متحرک و ساخت و طراحی قالب های مربوطه پروفیل c ...
iranalumin1 iranalumin1 ، تلفن : 09128840906

‪۹۵/۱۰/۲۱ تولید انواع میلگرد آلومینیومی 2024 و 203
تولید انواع میلگرد ها و تسمه های آلومینومی 2024 و 2030 و بطور کلی گروه دو هزار ...
iranalumin1 iranalumin1 ، تلفن : 09128840906

‪۹۵/۱۰/۲۱ طراحی و ساخت قالب اکستروژن آلومینیوم
انجام مشاوره در طراحي اوليه ساخت قالب اکستروژن الومينيوم توليد مقاطع آلومينومي به سفارش مشتري ساخت قالب هاي توليد پروفيل ...
iranalumin1 iranalumin1 ، تلفن : 09128840906

‪۹۵/۰۸/۲۲ تولید انواع پروفيل هاي آلومینیوم
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه طراحی ، ساخت قالب ، تولید استاندارد و الیاژی ، عملیات حرارتی ، آنادایزینگ توليد ...
iranalumin1 iranalumin1 ، تلفن : 09128840906

‪۹۵/۰۸/۱۱ تولید فروش و اجرای رنگ های صنعتی
تولید فروش و اجرای رنگ های صنعتی رنگ اپوکسی زینک ریچ این محصول سه جزیی از ترکیب رزین اپوکسی، پودر روی و ...
ولقان حسيني ، تلفن :

‪۹۵/۰۸/۱۱ تولید و اجرای پوشش محافظ نمای ساختمان
تولید و اجرای پوشش محافظ نمای ساختمان محافظ نمای پولی یورتان مقاوم در برابر اشعه رادیو اکتیو و .UV پلیمر دو جزیی ...
ولقان حسيني ، تلفن :

‪۹۵/۰۸/۱۱ تولید و اجرای کفپوش اپوکسی و پلی یورتان
تولید و اجرای کفپوش اپوکسی و پلی یورتان کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک کف‌پوش مایع یکپارچه. رسانای الکتریسیته، مقاومت شیمیایی، عدم جرم پذیری، ...
ولقان حسيني ، تلفن :

‪۹۵/۰۸/۱۱ کاهگل مصنوعی (کاهرنگ) جایگزین کاهگل
کاهگل مصنوعی (کاهرنگ) جایگزین کاهگل کاهگل ملاتی است که در معماری ایران به خصوص در مناطق کویر مرکزی ایران به کار ...
ولقان حسيني ، تلفن :

‪۹۴/۱۲/۲۲ تامين، طراحي واجراي ژئوگريد
تامين، طراحي واجراي ژئوگريد جهت تثبيت بستر راه و راه آهن، کوله پل، ديوار حائل، شيرواني، روکش آسفالت و.... تامين، طراحي ...
Ariankhak Sales Group ، تلفن :

‪۹۴/۱۲/۲۲ فروش و نصب ورق ژئوممبران با ضمانت 10 ساله
شرکت آرين خاک ايرانيان عرضه کننده ورق هاي ژئوممبران و ژئوتکستايل و مجري استخرهاي پليمري با ورق ژئوممبران با تيم اجرايي ...
جهت استعلام قيمت تماسي حاصل فرماييد
Ariankhak Sales Group ، تلفن :

‪۹۴/۱۲/۲۲ فروش و نصب ژئوتکستايل - ژئوممبران ، ژئوممبرين ، ژئوممبراين - ژئوگريد - ژئو تکستايل با ضمانت 10 ساله
مجري نصب و اجراي مخازن و حوضچه ژئوممبراني ورق HDPE ، ورق LDPE طراحي و ايجاد لندفيل استفاده از ورق ها ي عريض ...
جهت استعلام قيمت تماس حاصل فرماييد
Ariankhak Sales Group ، تلفن :

‪۹۴/۱۰/۲۸ تولید کننده انواع لوله و تسمه و میلگرد آ
تولید کننده انواع لوله و تسمه و میلگرد آلومینیومی ( خوشتراش ) و الیاژی تلفن تماس :09122248359 WWW.ALNOVIN.COM دفتر اراک ...
mr mirzai ، تلفن : 08632213865

‪۹۴/۱۰/۲۸ تولید انواع لوله آلومینیومی
تولید انواع لوله آلومینیومی از قطر 10 تا 420 میلیمتر بزرگترين تامین کننده پروفيل هاي آلومينيومي صنعتي و اختصاصي توليد ...
00
mr mirzai ، تلفن : 08632213865

‪۹۴/۰۹/۲۴ پاور آنالايزر هارمونيك سه فاز ,مدل PROV
پاور آنالايزر هارمونيك سه فاز ,مدل PROVA6830+6801 ,ساخت كمپاني PROVAتايوان پاور آنالايزرهارمونيك سه فاز ,مدل PROVA6830+6801 ,ساخت كمپاني TESتايوان -آناليز ...
www.saenco.com
شرکت صائن ، تلفن : 021-22900272-9

‪۹۴/۰۹/۰۷ درپوش فاضلاب اتوماتيك
دريچه هاي متغيير كانال هاي شهري تاك تيك: دريچه هاي متغيير از جمله دريچه هاي منهول مي باشد كه ...
------
نويد قلي زاده ، تلفن : 04412752699

‪۹۴/۰۶/۱۵ فروش انواع پروفیل های UPVC
شرکت پرشین PVC، عرضه کننده انواع پروفیل های UPVC 88628728-55446188-09122309987 ...
تماس بگیرید
رحمان اکبری ، تلفن : 88628728

‪۹۳/۰۹/۰۹ شرکت هستي بوبين کار
شرکت هستی بوبین کار تولید کننده انواع مقوا و لوله مقوایی در اندازه های مختلف و اندازه های سفارشی توسط ...
0
شرکت هستی بوبین کار ، تلفن : 04142544475

‪۹۳/۰۷/۱۲ صادرات نمک به عراق ، افغانستان و آسياي م
گروه کارخانه جات گل نمک با دسترسي به بزرگترين معدن سنگ نمک خاور ميانه با بالاترين خلوص، امکان فراهم کردن ...
مهدی طاهری ، تلفن : 02188559731-02188559735-02188559743

‪۹۳/۰۷/۱۲ فروش مستقيم نمک صنعتي و نمک خوراکي بدون
انواع دانه بندي : سنگ نمک، نمک شيلاتي (کراشري)، نمک نخودي، نمک مش 90، نمک مش 100، نمک مش 110 ...
تماس بگیرید
مهدی طاهری ، تلفن : 02188559731-02188559735-02188559743

‪۹۳/۰۷/۱۲ سنگ نمک،نمک صنعتي(شيلاتي ، شکري ، صدفي ،
سنگ نمک نمک خوراکي نمک صنعتي نمک راه و ترابري نمک حفاري انواع دانه بندي شامل شيلاتي، نخودي، مش 90، مش 100، مش 110، مش ...
تماس بگيريد!
مهدی طاهری ، تلفن : 02188559731-02188559735-02188559743

‪۹۳/۰۷/۱۲ نمک خوراکي ، نمک صنعتي ، نمک جاده ، نمک
نمک خوراکي : نمک تصفيه يد دار با دانه هاي شفاف و زيبا با درصد خلوص بسيار بالا (بيشتر از ...
تماس بگیرید
رضا جورابلو ، تلفن : 02188559731-02188559735-02188559743

‪۹۳/۰۷/۱۲ کارخانه نمک صنعتي و نمک خوراکي به پشتوان
انواع دانه بندي : سنگ نمک، نمک شيلاتي (کراشري)، نمک نخودي، نمک مش 90، نمک مش 100، نمک مش 110 ...
تماس بگیرید
مهدی طاهری ، تلفن : 02188559731-02188559735-02188559743

‪۹۳/۰۷/۱۲ صادرات نمک امارات ، عمان ، قطر و بحرين
گروه کارخانه جات گل نمک با دسترسي به بزرگترين معدن سنگ نمک خاور ميانه با بالاترين خلوص، امکان فراهم کردن ...
تماس بگیرید
مهدی طاهری ، تلفن : 02188559731-02188559735-02188559743

‪۹۳/۰۷/۱۲ کارخانه نمک صنعتي و نمک خوراکي از توليد
گروه کارخانه جات گل نمک با دسترسي به بزرگترين معدن سنگ نمک خاور ميانه با بالاترين خلوص، امکان فراهم کردن ...
تماس بگيريد!
مهدی طاهری ، تلفن : 02188559731-02188559735-02188559743

‪۹۳/۰۷/۰۷ توليد نمک با دانه بندي متنوع در بسته بند
صادرات به هر شکل از سنگ نمک خرد شده گرفته تا نمک شيلاتي (کراشري)، نمک نخودي، نمک مش 90، نمک ...
تماس بگیرید
مهدی طاهری ، تلفن : 02188559731-02188559735-02188559743

‪۹۳/۰۷/۰۷ نمک صنعتي و نمک تصفيه شده يد دار
انواع دانه بندي : سنگ نمک، نمک شيلاتي (کراشري)، نمک نخودي، نمک مش 90، نمک مش 100، نمک مش 110 ...
تماس بگیرید
مهدی طاهری ، تلفن : 02188559731-02188559735-02188559743

‪۹۳/۰۴/۱۵ ثبت آگهي شما در 1400 سايت پر بازديد
ثبت آگهي شما در 1400 سايت پر بازديد يك تبليغ نوين ، ثبت آگهي شما در شبكه هاي اجتماعي و سايت ...
20000
مهدی ت ، تلفن : 09390858526

‪۹۳/۰۳/۳۱ CNCصنعت گران سبز – خط تولید فیلتر هوا با
بسم تعالی ماشین سازی صنعت گران سبز ساخت خط تولید اتوماتیک فیلتر هوای اتومبیل دارای میز CNC سیستم بالسکرو وموتورهای دقیق ...
صعتگران سبز ماشین سازی صنعتگران سبز ، تلفن : 09125167477

‪۹۲/۱۱/۱۰ توليد عمده پوشاك كشباف داخلي و صادراتي
توليد انبوه پوشاك كشباف فصلي جهت مصارف داخلي و صادراتي توسط مدرنترين ماشينهاي تخت بافت با كيفيت جهاني . ...
توافقي
Tango Keshbaf ، تلفن : 08743210771

‪۹۲/۱۰/۱۶ مجري اسكلت فلزي
درباره شركت آرمان سوله شركت آرمان سوله سازنده انواع اسكلت هاي فلزي جوشي و پيچ و مهره اي در تناژهاي ...
00
آرمان سوله ، تلفن : 22866842

‪۹۲/۱۰/۱۵ كفش طبي
فروش كفش هاي طبي با قيمت پايين ...
از 8000 تومان
رها ذاکری ، تلفن :

‪۹۲/۰۹/۲۳ سوله ياز
خدمات آرمان سوله طراحي و ساخت و نصب سازه هاي فلزي : استراكچرهاي صنعتي كارخانجات سيمان ، نفت گاز ، پتروشيمي ، ...
00
آرمان سوله ، تلفن : 22866842

‪۹۲/۰۹/۰۸ توليد انواع ابگرمكن هاي ديواري مخزني
غزال گاز اولين توليد كننده انواع ابگرمكن هاي ديواري مخزني با بالاترين رده انرژي در كشور . شماره تماس ۰٩١٥١١۰٧٦۰٩ ...
مهدی کاوسی ، تلفن : ۰٥١٢٢٥٤٣٤٨۰

‪۹۲/۰۵/۲۶ آجر نما – آجرنسوز – آجرنسوزنما آذرخش
گروه بين المللي كارخانجات فراورده هاي نسوز آذرخش قم بزرگترين توليد كننده ي انواع آجرهاي نسوز نماهاي ماندگار ساختمان در ...
azarakhsh ، تلفن : 021-2721

‪۹۲/۰۵/۲۶ آجر نما – آجرنسوز – آجرنسوزنما آذرخش
گروه بين المللي كارخانجات فراورده هاي نسوز آذرخش قم بزرگترين توليد كننده ي انواع آجرهاي نسوز نماهاي ماندگار ساختمان در ...
azarakhsh ، تلفن : 021-2721

‪۹۲/۰۵/۲۶ آجر نسوز نما – آجر نما نسوز – آجر نما
گروه بين المللي كارخانجات فراورده هاي نسوز آذرخش قم بزرگترين توليد كننده ي انواع آجرهاي نسوز نماهاي ماندگار ساختمان در ...
azarakhsh azarakhsh ، تلفن : 021-2721

‪۹۲/۰۵/۲۶ متريال تري دي مكس - دانلود رايگان متريال
گروه بين المللي كارخانجات فراورده هاي نسوز آذرخش قم بزرگترين توليد كننده ي انواع آجرهاي نسوز نماهاي ماندگار ساختمان در ...
azarakhsh azarakhsh ، تلفن : 021-2721

‪۹۲/۰۵/۲۶ متريال تري دي مكس - دانلود رايگان متريال
گروه بين المللي كارخانجات فراورده هاي نسوز آذرخش قم بزرگترين توليد كننده ي انواع آجرهاي نسوز نماهاي ماندگار ساختمان در ...
azarakhsh azarakhsh ، تلفن : 021-2721

‪۹۲/۰۵/۲۶ متريال تري دي مكس - دانلود رايگان متريال
گروه بين المللي كارخانجات فراورده هاي نسوز آذرخش قم بزرگترين توليد كننده ي انواع آجرهاي نسوز نماهاي ماندگار ساختمان در ...
azarakhsh azarakhsh ، تلفن : 021-2721

‪۹۲/۰۴/۲۹ نمك گرجستان. نمك عراق. اطلاعات نمك.
شركت نمك پاينده با دراختيار داشتن توليدات نمك و فروش نمك بيش از 6 كارخانه توليد نمك دانه بندي ، ...
مناسب وتوافقی
علی طاهری ، تلفن : 02324243715-16

‪۹۲/۰۴/۲۹ نمك خوراكي-نمك دانه بندي شده
نمك درياي اصل (طبيعي) كه از درياچه هاي ايران به صورت طبيعي برداشت شده حاوي يد و ديگر ريز مغذي ...
تماس بگیرید
علی طاهری ، تلفن : 02324243715-16

‪۹۲/۰۴/۲۹ نمك پاينده-نمك صنعتي-نمك حفاري
شركت نمك پاينده با توجه به دراختيار داشتن توليدات بيش از 6كارخانه نمك كوبي و معدن نمك درمنطقه و ضمن ...
مناسب وتوافقی
علی طاهری ، تلفن : 02324243715-16

‪۹۲/۰۴/۲۹ نمك حفاري-نمك دانه بندي شده-نمك صنعتي
تماس مستقيم با مديريت عامل : 09125321778 و يا taheri.kimiya@yahoo.com پس از ده سال فعاليت در كارخانه وبازنمك ...
مناسب وتوافقی
علی طاهری ، تلفن : 02324243715-16

‪۹۲/۰۴/۲۳ تهيه نمك.نمك بسته بندي.نمك شركت. نمك دبا
شركت نمك پاينده براي اولين بار دركشور مفتخراست به اطلاع برساند كه تنها واحد تامين كننده نمك درمنطقه ميباشد ...
مناسب
علی طاهری ، تلفن : 09125321778و02324234719

‪۹۲/۰۴/۲۳ نمك ضد يخ. نمك فشارخون. نمك آبي.نمك 110.
شركت نمك پاينده براي اولين بار دركشور مفتخراست به اطلاع برساند كه تنها واحد تامين كننده نمك درمنطقه ميباشد ...
مناسب
علی طاهری ، تلفن : 09125321778و02324234719

‪۹۲/۰۴/۲۳ نمك صادرات. نمك گرجستان. نمك عراق. اطلا
شركت نمك پاينده با دراختيار داشتن توليدات نمك و فروش نمك بيش از 6كارخانه توليد نمك دانه بندي و نمك ...
مناسب
علی طاهری ، تلفن : 09125321778و02324234719

‪۹۲/۰۴/۲۳ نمك حفاري-نمك حفاري چيست-نمك شيلاتي-نمك
نمك خوراكي تصفيه شده تبلور مجدد دربسته هاي 500 و 800گرمي و ا كيلوئي و...جهت مصارف خانگي .سوپرماركت .و.... اين ماده ...
مناسب
علی طاهری ، تلفن : 09125321778و02324234719

‪۹۲/۰۴/۲۳ نمك صنعتي-نمك صنعتي چيست
شركت نمك پاينده بادراختيارداشتن توليدات بيش از8واحد نمك كوب ومعدن در منطقه يكي از بزرگترين مراكز تامين وتهيه انواع نمكهاي ...
مناسب
علی طاهری ، تلفن : 09125321778و02324234719

‪۹۲/۰۴/۱۶ نمك آبي.نمك 110. نمك 120. نمك130.
شركت نمك پاينده با دراختيار داشتن توليدات نمك و فروش نمك بيش از 6كارخانه توليد نمك دانه بندي و نمك ...
توافقی ومناسب
علی طاهری ، تلفن : 02324243715-16

‪۹۲/۰۳/۲۹ روفرشي – هنركده نيكزاد يزد
كارخانه بافندگي نيكزاد داراي نيم قرن سابقه درصنعت نساجي است و با برند هنركده نيكزاد مشغول به فعاليت مي باشد.شركت ...
مناسب
هنرکده نیکزاد ، تلفن : 03515242624

‪۹۱/۰۴/۰۴ آجرنماي قرمزپارس
آجرنما بابهترين كيفيت وباقيمت مناسب درخدمت هموطنان گرامي لفتون قرمز5س و5/5س پلاك وال قرمز 4و5و7س و......... ...
بهار احمدي ، تلفن : 09149806163

‪۹۱/۰۳/۲۴ مواد شوينده و بهداشتي
مايع سفيد كننده يك ليتري معطر سبا مايع سفيد كننده 4 ليتري سبا شيشه پاك كن نيم ليتري اتكا مايع جرم ...
تماس بگيريد
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 021-88940078

‪۹۰/۱۲/۲۹ توليد كننده ديوار پوش و سقف كاذب PVC
ديوار پوشهاي پي وي سي و پروفيلهاي PVC شركت رويال پلاستيك نيز با بكارگيري تكنولوژي روز دنيا و طرحي ...
رویال پلاستیک ، تلفن : 0411-3373020

‪۹۰/۱۲/۲۹ توليدكننده درب ضد آب ABS
دربهاي /درب ABS شركت رويال پلاستيك آذر در طرح و رنگهاي بسيار شاد و متنوع توليد مي گردند. ازخصوصيات دربهاي ...
رویال پلاستیک ، تلفن : 0411-3373020

‪۹۰/۰۹/۲۳ حوله رستاد تبريز با نام تجاري شاين(ونوس)
توليد انواع حوله هاي ژاكارد، ساده، ابريشم بافت، چاپي،تبليغاتي، يكبار مصرف براي هتلها و آرايشگاهها با تكنولوژي نانو براي اولين ...
ابوالفضل رستاد ، تلفن : 04723228268

 
آگهي هاي جديد علی طاهری
تهيه نمك.نمك بسته بندي.نمك شركت. نمك دبا
علی طاهری
تلفن : 09125321778و02324234719

شركت. نمك دباغي.معدن نمك.سنگ نمك.كلوخه ن
علی طاهری
تلفن : 09125321778و02324234719

نمك ضد يخ. نمك فشارخون. نمك آبي.نمك 110.
علی طاهری
تلفن : 09125321778و02324234719

نمك صادرات. نمك گرجستان. نمك عراق. اطلا
علی طاهری
تلفن : 09125321778و02324234719

نمك صنعتي-نمك صنعتي چيست
علی طاهری
تلفن : 09125321778و02324234719آدرس دفتر سایت شهرستان بانه خیابان طالقانی میدان ساعت فروشگاه سیب کامپیوتر

موبایل : 09189740551

درج آگهي در سا يت بازاربانه رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.

توجه فرمائيد مسئوليت محتوا هر آگهي با آگهي دهنده ميباشد و مدير سايت هيچگونه مسئوليتي در اين فبال ندارد

جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.


© bazarbaneh Project 1387-1398

info@bazarbaneh.com